U19. Дніпро-1 – Шахтар – 0:2

23 серпня 2019 р.

|

У 3-му турі юнацького чемпіонату «Шахтар» U19 на виїзді зустрічався з «Дніпром-1»

«Гірники» розпочали сезон із перемоги над «Карпатами» (2:1), а дніпровці в стартових турах двічі зіграли внічию. Порівняно з попереднім поєдинком Андрес Карраско зробив лише одну зміну у складі, випустивши на правому фланзі атаки Олександра Сименка.

Момент за моментом

Лише протягом перших хвилин господарі намагалися бути на рівних з «оранжево-чорними», однак дуже швидко футболісти «Шахтаря» взяли м’яч під контроль і протягом усього першого тайму володіли величезною перевагою. Моментів біля воріт дніпровців виникало з лишком. Уже в дебюті Сименко замикав простріл Абдуллаєва, проте з кількох метрів пробив вище. Слідом Судаков зі штрафного спрямував м’яч у сантиметрах над хрестовиною, а той-таки Сименко ефектним парашутом ледве не закинув за спину голкіперові – господарів урятувала поперечина. «Гірники» навіть у разі втрат швидко накривали суперника високим пресингом, повертали собі м’яч і майже без передиху атакували, але матеріалізувати свою перевагу в гол до перерви не вдалося.

Закономірний підсумок

Друга половина стартувала з такого ж потужного тиску гостей, однак цього разу чекати гола довго не довелося. Й якщо Абдуллаєву забракло зовсім трохи, аби замкнути простріл із правого флангу, то на 54-й хвилині підопічним Андреса Карраско вдалося здійснити результативну комбінацію: Гуров чудово поборовся в центрі, відібравши м’яч у трьох суперників, та віддав ліворуч Абдуллаєву, той покотив уздовж лінії штрафного, а Георгій Судаков ювелірним ударом влучив саме в дальній кут – 0:1. За інерцією гості далі йшли вперед, але поступово послабили хватку й надали дніпровцям трохи більше свободи, щоб ловити їх на контратаках. Після однієї з них і було забито другий м’яч: Світюха вивів до воріт Абдуллу Абдуллаєва, й той з лінії штрафного бездоганно пробив у лівий кут – 0:2. «Оранжево-чорні» наближались до того, аби довести справу до розгрому, проте Шостак із лінії штрафного відправив м’яч поруч зі штангою, а Козік після стандарту головою не влучив у майже порожні ворота.

2:0 – «Шахтар» обіграє «Дніпро-1». 30 серпня «гірники» на власному полі прийматимуть запорізький «Металург».

«Дніпро-1» U19 (Дніпро) – «Шахтар» U19 (Донецьк) – 0:2 (0:0)

0:1 Судаков (54), 0:2 Абдуллаєв (74)

«Шахтар» U19: Турбаєвський, Егбуджо (Капінус, 86), Козік, Якуба (к), Булеза (Емере, 82), Гуров, Кобилянський (Матвєєв, 62), Сименко (Векленко, 72), Судаков, Абдуллаєв, Світюха (Шостак, 76)