U19. Карпати – Шахтар – 1:2

6 грудня 2019 р.

|

У 15-му турі юнацької першості «Шахтар» U19 на виїзді грав із «Карпатами» U19

«Гірники» з 33 очками змагаються за лідерство в чемпіонаті, а львів’яни (25 балів) прямують п’ятими в таблиці. Поєдинок команд у першому колі завершився перемогою «оранжево-чорних» (2:1), натомість минулий тур команда Андреса Карраско пропускала й присвятила цей час підготовці до гри у Львові. У складі донеччан відзначимо вихід від перших хвилин Михайла Хромея, якому лише нещодавно виповнилося 17 років, а також появу в старті гравця молодіжної команди Богдана В’юнника.

Магія останніх хвилин

Як і трапляється в зустрічах цих суперників, увесь матч минув у переважно рівній та завзятій боротьбі. Господарі кілька разів потурбували Турбаєвського на початку: Козак пробив невлучно, а зі спробою Сущака воротар упорався. «Гірники» відповіли ударами В’юнника (поруч із воротами) й Абдуллаєва (без проблем для кіпера). Перший момент виник лише за півгодини гри – той-таки Абдулла чудово бив з-під захисника в дальній кут, але Горох урятував львів’ян. Ближче до кінця першого тайму «Шахтар» явно додав, і Абдуллаєв після кутового з двох метрів пробив над поперечиною, а потім з далекої дистанції, проте з тим самим результатом, пальнув Кобак. Та зрештою на перерву «оранжево-чорні» пішли, лідируючи в рахунку. Кобак поборовся за м’яч і віддав Сименкові, той виконав подачу до штрафного, а Абдулла Абдуллаєв точним ударом головою вразив ціль – 0:1.

Розв’язка в компенсований час

Друга половина розпочалася в невисокому темпі, при цьому на старті команди обмінялись ударами Якуби й Сущака – обидва рази виручили голкіпери. «Карпати» спробували пожвавити гру серією замін, але моменти виникали здебільшого біля воріт «левів». Удар здалеку Кобилянського – Горох у роботі, постріли Гулька та Абдуллаєва блокували захисники. Проте на 83-й хвилині рідкісна вилазка суперника до воріт донеччан завершилася порушенням правил у штрафному, й Карабін з пенальті зрівняв рахунок. Обидві команди кинулись уперед, аби вирвати перемогу, а розв’язка настала на другій компенсованій хвилині: Світюха втік від двох суперників і був збитий, а Абдулла Абдуллаєв упевнено реалізував одинадцятиметровий, забивши свій 18-й м’яч у чемпіонаті.

2:1 – «Шахтар» U19 у напруженому протистоянні перемагає «Карпати» U19. За підсумками першої частини сезону команда Андреса Карраско виграла 12 із 13 матчів.

11 грудня о 12:00 юнаки «гірників» проведуть заключний поєдинок року – у Високому з «Аталантою» в Юнацькій лізі УЄФА.

«Карпати» U19 (Львів) – «Шахтар» U19 (Донецьк) – 1:2 (0:1)