U21. Шахтар – Динамо: звіт про матч

21 травня 2019 р.

|

У 30-му турі молодіжної першості «гірники» в Щасливому приймали київське «Динамо»

Відмінний старт

«Шахтар» дуже активно розпочав принциповий матч. На 3-й хвилині Кулаков прокинув м’яч у штрафному і був збитий Рудьком та Кравченком, однак свисток арбітра промовчав, а за кілька секунд той-таки Андрій з трьох метрів замикав подачу Топалова – воротар парирував. «Оранжево-чорні» закрили гру на половині суперника й домоглися свого: Скорко зрубив Глаголу, а Юрій Мате бездоганно реалізував пенальті – 1:0. Далі події також розгорталися в гарному темпі. У «Динамо» можна відзначити удар Дуелунда в лівий нижній кут, з яким упорався Кудрик, і зо два стандарти. «Гірники» мали кілька підходів до штрафного за участі Яловенка, Сіпріано та Глаголи, однак бракувало якісного останнього рішення.

Гол у відповідь

По перерві гра загалом не втрачала інтенсивності, контроль часом переходив від команди до команди, проте від 53-ї хвилини рахунок уже був рівним: Кравченко головою замкнув крос Шулянського. «Шахтар» відповів гострим випадом центром із проникаючим пасом Якимця й прострілом Кулакова на Сіпріано – Забарний вибив м’яч. Через ушкодження Кудрика Валерієві Кривенцову довелося виконати заміну воротаря: вийшовши, Вертєй надійно відіграв понад півгодини. Мав гарний момент Яловенко з ударом у дальній кут – Рудько виручив «Динамо». На 71-й хвилині Роман вивів сам на сам Сіпріано, бразилець прокинув м’яч повз кіпера й опинився на газоні, але замість пенальті побачив перед собою жовту картку. Протягом часу, що лишався, Скорко та Андрущенко небезпечно били в площину, а Русин відправив м’яч до сітки з відвертого офсайду.

1:1 – «Шахтар» і «Динамо» поділили очки. До кінця сезону молодіжному складу «оранжево-чорних» лишилося провести матчі з «Ворсклою» (25 травня) та «Арсеналом-Києвом» (29 травня).

«Шахтар» U21 (Донецьк) – «Динамо» U21 (Київ) – 1:1 (1:0)

1:0 Мате (7, пен.), 1:1 Кравченко (53)

«Шахтар» U21: Кудрик (Вертєй, 58), Холод, Бондаренко, Мате, Топалов, Якимець, Криськів (Василевич, 89), Сіпріано, Глагола (к) (Меліченко, 68), Яловенко (Андрущенко, 76), Кулаков