25 травня 2019 р.

|

У 31-му турі молодіжного чемпіонату «Шахтар» у Щасливому переміг «Ворсклу»

11-й гол Кулакова

Події в першому таймі розгортались здебільшого на половині поля гостей: небезпечний стандарт із 20 метрів виконав Яловенко, ударом з рикошетом змусив попрацювати голкіпера Глагола. «Оранжево-чорні» багато володіли м’ячем, намагаючись різноманітно доправляти його до штрафного, однак слід віддати належне й полтавцям, які діяли мобільно та мінімізували кількість моментів біля власних воріт. «Шахтар» повів на 34-й хвилині: Якимець знайшов передачею Кулакова, захисник сфолив у штрафному, і сам Андрій реалізував пенальті – 1:0. Згодом найкращий бомбардир «гірників» пробивав уже з гри – Солобчук упорався.

Швидкі атаки й заслужений підсумок

На початку другого тайму Мате не влучив у площину зі штрафного за фол на Глаголі, а Вертєй надійно зіграв після пострілу Кане в дальній кут. Якщо корнери в цьому матчі успіху «Шахтарю» не забезпечили, то швидкі атаки зі зміщеннями флангових футболістів до центру мали найбільшу загрозу. Саме так на 67-й хвилині забив Яловенко: удар з радіуса з-за меж штрафного – і м’яч за гарною траєкторією від поперечини залетів до сітки. Валерій Кривенцов здійснив кілька перестановок у складі. Так, Василевич деякий час відіграв на правому фланзі оборони, дістали практику Андрущенко й Рудавський. За 10 хвилин до кінця Ілля висунувся на звичну позицію форварда та одразу мав момент після паса Топалова врозріз – захисник «Ворскли» устиг на ближню штангу в підкаті.

2:0 – закономірна перемога «Шахтаря». 29 травня молодіжний склад завершуватиме сезон матчем з «Арсеналом-Києвом».

«Шахтар» U21 (Донецьк) – «Ворскла» U21 (Полтава) – 2:0 (1:0)

1:0 Кулаков (34, пен.), 2:0 Яловенко (67)

«Шахтар» U21: Вертєй, Семеніхін (Василевич, 58), Чаговець, Мате, Меліченко (Холод, 85), Матвєєв, Якимець, Топалов, Глагола (к), Яловенко (Андрущенко, 74), Кулаков (Рудавський, 79)

Докладна інформація, фото й відео – у матч-центрі.