Контрольна перемога

14 листопада 2019 р.

|

14 листопада національна збірна України в Запоріжжі провела товариський матч з Естонією

Підопічні Андрія Шевченка готуються до заключного відбіркового поєдинку Євро-2020 із сербами, що вже не вплине на підсумок: «жовто-сині» достроково оформили вихід до фінальної частини з першого місця. А в зустрічі з естонцями головний тренер збірної надав практику багатьом футболістам, які раніше частіше лишалися в резерві. Утім у центрі оборони діяв Микола Матвієнко. Також від перших хвилин вийшли «гірники» Сергій Болбат і Віктор Коваленко.

Навантаження, дебют і гол наприкінці

Українці володіли відчутною перевагою. Уже на 4-й хвилині Болбат міг занести до активу результативну передачу, проте після удару Бєсєдіна гостей виручив воротар. У середині першого тайму чудово виконав штрафний Коваленко – м’яч просвистів над поперечиною. Трохи згодом Матвієнко змусив попрацювати Ігонена ударом здалеку, кілька шансів мав Соболь, однак на перерву команди пішли за рахунку 0:0.

Матвієнко та Коваленко провели по 45 хвилин, а Болбат лишився у складі й на другий тайм. Дебютував за національну команду вихованець «Шахтаря» Дмитро Іванісеня, що наразі виступає за луганську «Зорю». Господарі створили ще низку гарних моментів, але воротар естонців цього вечора діяв бездоганно. І коли в компенсований час здавалося, що матч завершиться внічию, вирішальним став штрафний удар Романа Безуса з рикошетом від гравця в стінці – 1:0.

17 листопада
в Белграді збірна України зустрінеться із Сербією. Початок о 16:00, пряма трансляція – на телеканалі «Футбол 1».

Україна – Естонія – 1:0 (0:0)