U21. Шахтар – Львів – 2:0

21 листопада 2019 р.

|

У 15-му турі молодіжного чемпіонату «Шахтар» у Щасливому переміг «Львів»

Порівняно з поєдинком з «Динамо» у складі «гірників» відбулося кілька змін. Замість Артема Холода в старті вийшов Георгій Судаков, у ролі нападника Фернандо Валенте знову випустив Михайла Мудрика, а на правому фланзі діяв Олег Очеретько, який повернувся зі збірної.

На зустрічних курсах

«Львів», що поступався в 4 попередніх матчах, довго втримував нічийний рахунок. І перший небезпечний момент виник також у гостей: Ременяк увірвався до штрафного й стріляв у ближній кут – Гриценко впорався як із цим ударом, так і з добиванням. Гра тривала на зустрічних курсах. «Оранжево-чорні» стабільно навантажували суперника: захисник останньої миті завадив Мудрикові замкнути простріл Криськіва, згодом капітан сам пробив над поперечиною та поруч зі штангою, а ще Жупанський попередив спробу Меліченка.

Розв’язка наприкінці

По перерві Фернандо Валенте став точковими коригуваннями складу впливати на гру. Першими замість Очеретька й Судакова вийшли Драмбаєв та В’юнник. «Шахтар» майже безупинно атакував, однак бракувало гарних останніх рішень, а львів’яни здійснювали небезпечні контрвипади. На 79-й хвилині черговий шанс мав Криськів – трохи невлучно. За кілька хвилин до кінця матчу на полі з’явився Чирук. Проте перемогу «гірникам» забезпечив не нападник, а правий захисник Меліченко: Кирило головою підрізав м’яч у дальній кут після подачі праворуч, а в компенсований час, коли гості пішли ва-банк, завершив контратаку та оформив дубль.

2:0 – «Шахтар» U21 у нелегкому поєдинку домігся максимального результату й зберіг лідерство. 30 листопада на «гірників» чекає виїзний матч із «Маріуполем».

«Шахтар» U21 (Донецьк) – «Львів» U21 (Львів) – 2:0 (0:0)

1:0 Меліченко (88), 2:0 Меліченко (90+2)

«Шахтар» U21: Гриценко, Меліченко, Вітао (Муравський, 73), Семеніхін, Павліш, Приходько, Криськів (к), Очеретько (Драмбаєв, 55), Бондаренко (Чирук, 85), Судаков (В’юнник, 57), Мудрик (Гуров, 77)