Неймовірний матч!

14 вересня 2019 р.

|

У центральному поєдинку 7-го туру УПЛ «Шахтар» приймав «Зорю»

«Шахтар» розпочав чемпіонат із перемог та лідирує з відривом у 7 очок від найближчого переслідувача. У вересні 13 «гірників» брали участь в іграх своїх збірних, і у повному складі команда зібралася лише за 3 дні до матчу із «Зорею». Луганці також успішно стартували в Прем’єр-лізі, з 11 балами посідаючи третє місце в таблиці.

Результативний старт

Перші хвилини минули з невеликою перевагою «оранжево-чорних». Абу Ханна заблокував небезпечний простріл Ісмаїлі, а потім бразильський захисник головою пробив поруч зі штангою. Однак відкрити рахунок вдалося саме гостям: Юрченко влучним ударом із меж штрафного замкнув передачу партнера. «Гірники» одразу ж спробували налагодити контроль м’яча, але суперник відповідав високим пресингом та не дозволяв розігрувати фірмові комбінації. Ближче до кінця тайму команди обмінялися спершу моментами (Матвієнко заблокував удар Лєднєва, а Чеберко не дозволив відзначитись Алану Патріку), а потім і голами. На 35-й хвилині Кочергін перехопив м’яч і з льоту вразив порожні ворота, проте невдовзі Тайсон обігрався з Марлосом у штрафному й потужно пробив у дальній кут – 1:2.

Повернення чемпіона та дебют Коноплянки

Як виявилося, капітан започаткував потужний камбек, який тривав уже по перерві. А стартував другий тайм з іншої знакової події – дебюту у складі «Шахтаря» Євгена Коноплянки. Новачок одразу ж завдав небезпечного удару з-за меж штрафного (повз), слідом перевірив кіпера гостей (Шевченко впорався) і ще раз пробив поруч зі штангою. А потім прийшли й голи. Марлос із передачі Тайсона відмінно закрутив у лівий кут (2:2), а за кілька хвилин старання Марлоса й Болбата завершив Жуніор Мораес: м’яч торкнувся ноги захисника та залетів до сітки (3:2). Відразу ж міг забивати й Коноплянка, однак воротар знову врятував «Зорю» після удару Євгена. Господарі, здавалося б, впевнено вели гру, але луганці не збиралися здаватись і на 86-й хвилині зрівняли рахунок – це влучним ударом з лінії штрафного відзначився Лєднєв. Проте останнє слово лишилося за «оранжево-чорними»: у самому фіналі Коноплянка за підтримки Ісмаїлі розкрив лівий фланг і прострілив на дальню штангу, яку в дотик замкнув Жуніор Мораес!

4:3 – «Шахтар» вириває перемогу в «Зорі» та продовжує переможну серію в чемпіонаті.

А вже в середу, 18 вересня, на «гірників» чекає Ліга чемпіонів. У Харкові на ОСК «Металіст» «Шахтар» прийматиме англійський «Манчестер Сіті». Початок о 22:00. Квитки – у касах стадіону й онлайн на shakhtar.com.

«Шахтар» (Донецьк) – «Зоря» (Луганськ) – 4:3 (1:2)

Харків, ОСК «Металіст», 9 260 глядачів

Голи: 0:1 Юрченко (10), 0:2 Кочергін (35), 1:2 Тайсон (42), 2:2 Марлос (53), 3:2 Мораес (61), 3:3 Лєднєв (86), 4:3 Мораес (89)

«Шахтар»: Пятов, Ісмаїлі, Матвієнко, Кривцов, Болбат, Степаненко, Алан Патрік (Коваленко, 78), Тайсон (к) (Соломон, 74), Марлос, Тете (Коноплянка, 46), Мораес