U19. Шахтар – Десна – 9:0

21 вересня 2019 р.

|

У 6-му турі юнацького чемпіонату «гірники» в Щасливому приймали чернігівську «Десну»

Підопічні Андреса Карраско підійшли до поєдинку з аутсайдером зі стовідсотковим показником набраних очок. «Десна» ж, навпаки, зазнала 5 поразок із загальною різницею 4–25.

До першого гола

«Шахтар» одразу заволодів м’ячем і територією, хоча гості 5 хвилин непогано перекривали зони й не пускали суперника до свого штрафного. Утім після моментів Сименка та Матвєєва стало очевидно, що перший гол – лише справа часу. І якщо Гулько влучив у поперечину, то на 13-й хвилині Сименко холоднокровно скористався шансом після паса Абдуллаєва. А невдовзі «гірники» подвоїли перевагу: той-таки Абдуллаєв підібрав м’яч у штрафному і був влучним – 2:0. На полі й далі фактично була тільки одна команда: Світюха, Рудавський та Сименко кілька разів могли робити рахунок великим, проте вдалося це за лічені миті до перерви Гульку, який уперше вийшов у стартовому складі U19.

З рога достатку

Більш ніж комфортний рахунок лишав тільки одне запитання на другий тайм: скільки заб’є «Шахтар»? У підсумку підопічні Андреса Карраско ще 6 разів змушували Сидоренка виймати м’яч із сітки. У дебюті другої половини кіпер «Десни» ногою відбив удар Абдуллаєва, однак нічого не міг зробити на 62-й хвилині: Погорілий, що вийшов на заміну, вчасно рвонув за спини захисникам, уникнувши офсайду після м’якого закидання Сименка, та асистував Абдуллаєву – 4:0. Потім у складі «Шахтаря» U19 дебютували 16-річний Крістіан Бако й 17-річний Роман Шиш. На 72-й хвилині активний Світюха заробив пенальті, а штатний виконавець 11-метрових Абдуллаєв поступився Денисові правом виконати вирок і забити довгоочікуваний перший м’яч. Сам Абдулла до кінця зустрічі оформив покер, Світюха – дубль, а ще один м’яч записав до активу Владислав Погорілий. Також слід відзначити 2 якісні асисти Капінуса з правого флангу.

9:0 – «Шахтар» U19 перевершив торішній результат поєдинку з «Десною» (тоді в Чернігові було зафіксовано рахунок 8:0). Команда Андреса Карраско набрала 15 очок у 5 турах і прямує в групі лідерів. Наступний матч – на виїзді з «Маріуполем» (базова дата – 27 вересня).

«Шахтар» U19 (Донецьк) – «Десна» U19 (Чернігів) – 9:0 (3:0)

1:0 Сименко (13), 2:0 Абдуллаєв (17), 3:0 Гулько (45+2), 4:0 Абдуллаєв (62), 5:0 Світюха (72, пен.), 6:0 Абдуллаєв (76), 7:0 Погорілий (78), 8:0 Світюха (85), 9:0 Абдуллаєв (90+1, пен.)