Вольфсбург – Шахтар: перший матч

4 серпня 2020 р.

|

В 1/8 фіналу Ліги Європи «Шахтарю» протистоїть німецький «Вольфсбург»

5 серпня на НСК «Олімпійський» «гірники» прийматимуть суперника в другому поєдинку, що розпочнеться о 19:55. А перша зустріч у Німеччині відбулася ще 12 березня – підопічні Луїша Каштру здобули виїзну перемогу з рахунком 2:1.

Два голи на виїзді

«Оранжево-чорні» повели в рахунку на 17-й хвилині: Ісмаїлі подав, м’яч зрикошетив від ноги Брукса і від газону, а Мораес головою добив у сітку. Невдовзі Коваленко міг подвоїти перевагу з пенальті, проте з його ударом упорався Кастельс. Перед самою перервою арбітр вказав на позначку й біля воріт «Шахтаря», однак Веггорст послизнувся та пробив вище.

Німці зрівняли рахунок на 48-й хвилині: Брекало подав кутовий, Брукс виграв боротьбу в повітрі й відправив м’яч до сітки. Та зрештою «Шахтар» цього вечора був налаштований повезти додому максимальний результат. На 73-й Алан Патрік відмінно виконав штрафний, Кастельс перевів м’яч у поперечину, а на добиванні був Маркос Антоніо – 2:1.

«Вольфсбург» (Вольфсбург) – «Шахтар» (Донецьк) – 1:2 (0:1)

Голи: 0:1 Мораес (17), 1:1 Брукс (48), 1:2 Маркос Антоніо (73)

Нереалізовані пенальті: Коваленко (22, воротар), Веггорст (45+2, повз)

«Вольфсбург»: Кастельс (к), Штеффен, Кнохе, Брукс, Отавіо, Гергардт, Арнольд, Мехмеді (Гінчек, 80), Брекало, Шлагер (Жоао Віктор, 73), Веггорст

«Шахтар»: Пятов (к), Додо, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі (Хочолава, 68), Маркос Антоніо, Алан Патрік, Тете, Коваленко (Майкон, 66), Тайсон (Коноплянка, 88), Мораес