Остання репетиція

27 травня 2020 р.

|

27 травня «Шахтар» провів другий контрольний поєдинок перед поновленням чемпіонату України

На полі тренувального комплексу у Святошині «гірники» зустрілися з «Оболонню-Броваром», що представляє Першу лігу. Спаринг завершився впевненою перемогою чемпіона.

Кадрові деталі

Луїш Каштру в другому матчі поспіль задіяв Владислава Вакулу на позиції правого латераля. Ісмаїлі, в якого раніше було невелике ушкодження, повернувся до складу й відіграв стартові півгодини ліворуч, після чого його планово змінив Сергій Болбат. Стільки ж часу на вістрі атаки провів Фернандо, потім поступившись місцем Жуніору Мораесу. А найбільшу кількість часу за відсутності Матвієнка й Бондаря довелося відпрацювати Вітао. Бразилець грав у парі з Хочолавою, далі з Кривцовим, а наприкінці поєдинку на позицію центрального захисника з функцією початку атаки опустився Олександр Пихальонок.

Гол плюс пас Алана, дуплет Маркоса й Тете

«Шахтар» максимально скористався відведеними 90 хвилинами, щоб налагодити ігрові взаємозв’язки, і майже весь час контролював перебіг поєдинку. До перерви гол і результативну передачу записав до активу Алан Патрік. На 9-й хвилині перехоплення Тайсона на чужій половині одразу ж обернулося для киян влучним ударом Алана в дальній кут, а в середині тайму Патрік ефектною передачею врозріз вивів на побачення з воротарем Марлоса – 2:0. Другу половину команда провела іншим складом. Загалом «гірникам» вдавалося швидко покривати простір, отримувати м’яч між лініями, знаходити нетривіальні рішення в атаці, проте з голами довелося зачекати. На 75-й хвилині Маркос Антоніо з точки в точку з радіуса штрафного поклав м’яч у кут, завершивши атаку за участю Соломона, Пихальонка та Мораеса, а буквально в наступному епізоді Тете вчасно опинився на добиванні після сейва голкіпера.

4:0 – «Шахтар» перемагає в спарингу «Оболонь-Бровар» і проводить останні приготування перед продовженням чемпіонату. Уже цієї неділі, 31 травня, «оранжево-чорні» у 24-му турі Прем’єр-ліги зустрінуться з київським «Динамо».

«Шахтар» (Донецьк) – «Оболонь-Бровар» (Київ) – 4:0 (2:0)

Голи: 1:0 Алан Патрік (9), 2:0 Марлос (21), 3:0 Маркос Антоніо (75), 4:0 Тете (76)

«Шахтар»: Пятов (к) (Трубін, 46), Вакула (Додо, 46), Вітао (Дентіньо, 77), Хочолава (Кривцов, 46), Ісмаїлі (Болбат, 32), Степаненко (Маркос Антоніо, 46), Алан Патрік (Пихальонок, 46), Марлос (Тете, 46), Коваленко (Соломон, 46), Тайсон (Коноплянка, 46), Фернандо (Мораес, 32; Сікан, 77)