U19. Зоря – Шахтар – 0:1

20 вересня 2020 р.

|

У 3-му турі юнацького чемпіонату «Шахтар» U19 на виїзді зустрічався із «Зорею» U19

Для «гірників» це другий офіційний матч від початку сезону, а перший вони провели ще в серпні. Команда Оскара Ратулутри лишається наймолодшою в чемпіонаті: у стартовому складі був лише один гравець, старший 17 років, а з капітанською пов’язкою «оранжево-чорних» вивів 16-річний Даниїл Удод.

Мінімальна перевага

У першому таймі суперники вели рівну боротьбу: спробували налагодити рух м’яча й контролювати простір, однак зайняти центр поля надовго нікому не вдавалося. Луганці створювали гостроту після флангових атак і прострілів до штрафного, «гірники» намагалися діяти тонше та долати оборону завдяки комбінаціям. В одному з епізодів Микитишин вивів на ударну позицію Махиню, однак м’яч зрізався з ноги форварда. Відкрити рахунок вдалося лише на 34-й хвилині: Бако заробив пенальті, який упевнено реалізував Михайло Хромей – 0:1.

Непроста перемога

По перерві господарі ще більше ускладнили своє становище: Златьєв дістав друге попередження й лишив партнерів у меншості. Утім «Зоря» не полишала спроб відігратися: спочатку Пузанков парирував потужний удар здалеку Неруха, а потім його ж спробу накрив Авдєєв. У середині тайму активний Нерух відгукнувся на флангову передачу і міг зрівнювати рахунок, але знову виручив голкіпер «гірників». Потроху гості посунули гру від власних воріт і здійснили кілька перспективних контратак, проте ані Глущенку, ані Векленку, які вийшли на заміну, реалізувати свої моменти теж не вдалося. Утім одного м’яча вистачило підопічним Оскара Ратулутри для перемоги.

1:0 – юнаки «Шахтаря» виграють у «Зорі». Наступний матч «гірники» проведуть 23 вересня на виїзді з «Рухом».

«Зоря» U19 (Луганськ) – «Шахтар» U19 (Донецьк) – 0:1 (0:1)