U19. Рух – Шахтар – 0:1

23 вересня 2020 р.

|

У перенесеному матчі 2-го туру юнацького чемпіонату «Шахтар» U19 на виїзді грав з «Рухом» U19

Три дні тому «гірники» в непростому поєдинку перемогли в Запоріжжі «Зорю» (1:0), а тепер у Винниках зустрічалися з дебютантом елітного дивізіону. Львів’яни через перенесення матчів від початку сезону провели лише одну гру і на власному полі зазнали поразки від «Колоса» (2:5).

Господарі не поступалися

Перший тайм видався досить рівним і конкурентним. Команди не квапились розкриватися, а тому перший небезпечний момент виник лише на 17-й хвилині – після удару Михайла Удода головою м’яч пролетів у сантиметрах від штанги. Львів’яни відповіли кількома пострілами здалеку та фланговими прострілами, що не були проблемою для Тимура Пузанкова. Гравці «Шахтаря» намагались більше контролювати м’яч, проте у фінальній третині поля збивалися на індивідуальні дії, й багато атак лишалося незавершеними. Додало проблем і вилучення Іллі Гулька, який за чотири хвилини до перерви дістав другу жовту картку.

До перемоги – до кінця!

Друга половина розпочалась з ефектного сейва Пузанкова – голкіпер «гірників» ногою відбив небезпечний удар Вівдича. У гостей, що грали в меншості, мало що виходило на чужій половині поля, однак зламати перебіг матчу допомогли заміни Оскара Ратулутри. Лосенко зі штрафного ледве не закрутив м’яч у дев’ятку, Бендера з гарної позиції головою пробив вище воріт, а Борисенко з лівої ударив трохи невлучно. Вирішальним став вихід Антона Глущенка, який на першій компенсованій хвилині обігрався в стінку з Борисенком і відправив м’яч саме в дальній кут!

1:0 – «Шахтар» U19 перемагає «Рух» U19. Наступний матч «гірники» проведуть 27 вересня з «Олімпіком».

«Рух» U19 (Львів) – «Шахтар» U19 (Донецьк) – 0:1 (0:0)