|

FCSD | Getty Images

4 вересня молодіжна збірна України в Ольборзі зіграла внічию з командою Данії

Тріо «Шахтаря»

У складі молодіжки від старту на поле вийшов нападник «гірників» Даниїл Сікан. Форвард відіграв увесь матч і відзначився голом. У резерві лишилися воротар Анатолій Трубін та півзахисник Віктор Корнієнко.

Гольовий доробок Сікана

Початок минув на зустрічних курсах. Підопічні Руслана Ротаня намагалися ні в чому не поступатись лідерові групи, який до цього здобув перемоги в усіх 5 поєдинках. Наприкінці 45-хвилинки міг забивати Бондаренко: Артем першим опинився на підбиранні після підключення до розіграшу штрафного, проте його удар відбив голкіпер.

Другий тайм видався результативним. На 73-й хвилині гол данцям забив Сікан, якому асистував Топалов. «Синьо-жовті» були близькими до своєї другої перемоги у відбірковому раунді до ЧЄ-2021, однак у самому фіналі суперник рахунок зрівняв. На заключній компенсованій хвилині Якобсен, що вийшов на заміну, зумів проштовхнути м’яч у ворота Олега Білика. 1:1 – молодіжна збірна України з 4 очками посідає 5-те місце в групі.

Данія U21 – Україна U21 – 1:1 (0:0)

0:1 Сікан (73), 1:1 Якобсен (90+5)

Україна U21: Білик, Забарний, Дубінчак, Чеберко (к), Цитаїшвілі (Луньов, 70), Назаренко (Топалов, 70), Бондаренко (Лєднєв, 90+2), Батагов, Конопля, Сікан, Булеца (Чех, 83)