Ударний виїзд

20 серпня 2021 р.

|

У другому турі чемпіонату жіноча команда «Шахтаря» на виїзді переграла «Першу Столицю» з Харкова

Порівняно з першим матчем у «Шахтаря» сталася одна заміна в стартовому складі: у лінії захисту замість Ілліної з'явилась Ольховська.

Стрімкий початок

«Шахтар» одразу захопив ініціативу і відкрив рахунок: Головач виконала простріл з правого флангу, а Кожухар виявилася спритнішою за всіх у штрафному суперника – 0:1. Вероніка могла робити дубль після подачі Мохнач – вище воріт. На 14-й хвилині «оранжево-чорні» забили другий м'яч після подачі з кутового та успішного підключення Кревської – 0:2. За мить трапився й наступний гол: Мохнач вийшла сам на сам і тонко перекинула голкіпера. На 21-й хвилині свій третій м'яч у чемпіонаті оформила Єлизавета Молодюк. Футболістка потужно пробила з-за меж штрафного, і м'яч від штанги залетів до сітки воріт «Першої Столиці». «Шахтар» забив і вп’яте, коли Мохнач завершила ударом у дотик чергову атаку. Кілька гарних моментів мали Янчук і Ковб, але дівчатам не щастило в завершенні, натомість опорниця Вегерич застала зненацька суперників ударом здалеку – гол. У наступній атаці сьомий м'яч у ворота господарів оформила Головач і поставила крапку в першому таймі.

Кревська та кутові

Друга половина гри почалася під диктовку «Шахтаря», проте численні удари мети не досягали. А «Перша Столиця» на 54-й хвилині організувала атаку – удар Головіної було своєчасно заблоковано. Роман Заєв вирішив здійснити потрійну заміну й суттєво оновив лінію атаки. Харків'янки, також посилені свіжими футболістками, змогли вирівняти гру, а «оранжево-чорні» вже діяли за рахунком. Утім «Шахтар» відзначився і в другому таймі. Спочатку Кревська двічі підключилася до кутового та забила два м'ячі-близнюки, оформивши хет-трик, а Кожухар відмінним ударом здалеку оформила десятий м'яч команди. Потім зіграла пара джокерів Заєва, коли Кравчук подала, а Манзюк головою замкнула подачу – 0:11.

«Шахтар» здобуває другу розгромну перемогу поспіль. Наступний матч стане першим домашнім і відбудеться 3 вересня з одеським «Чорноморцем».

«Перша Столиця» (Харків) – «Шахтар» (Донецьк) – 0:11 (0:7)

Зміїв. «Авангард»

Голи: 0:1 Кожухар (2), 0:2 Кревська (14), 0:3 Мохнач (16), 0:4 Молодюк (21), 0:5 Мохнач (23), 0:6 Вегерич (43), 0:7 Головач (44), 0:8 Кревська (76), 0:9 Кревська (79), 0:10 Кожухар (81), 0:11 Манзюк (86)

«Шахтар»: Денищич (к), Ковб, Кревська, Ольховська, Мохнач, Головач, Молодюк (Когут, 63), Старухіна (Кравчук, 63), Вегерич (Ілліна, 86), Кожухар (Козуб, 81), Янчук (Манзюк, 63)

Більше інформації та фото – у матч-центрі.