Уболівальники обрали найкращий матч 2020 року

|

Найкращий у 2020 році – матч «Реал» – «Шахтар» (2:3)

«Королівський дубль»

Уболівальники шляхом голосування визначили найкращий поєдинок «Шахтаря» 2020 року. Усього в опитуванні взяли участь 4 459 осіб.

Абсолютним переможцем став поєдинок групового раунду Ліги чемпіонів «Реал» – «Шахтар» (2:3), який набрав 2 787 балів, що становить 62,5% від загальної кількості! На другому місці виявився ще один матч із королівським клубом, що відбувся в столиці України та завершився перемогою гірників» – 2:0. Ця гра набрала 1 038 очок (23,3%).

Відсутність лідерів – не перешкода

Поєдинок «Реал» – «Шахтар» відбувся 21 жовтня 2020 року в Мадриді на стадіоні «Альфредо Ді Стефано» в межах 1-го туру групового раунду ЛЧ. У першій половині «гірники», які грали відразу без кількох лідерів, провели 3 м’ячі без відповіді. Рахунок на 29-й хвилині відкрив Тете, на 33-й автоголом відзначився Варан, а під завісу тайму забив Соломон. По перерві «оранжево-чорні» зуміли втримати переможний рахунок, стартувавши з виїзної перемоги – 3:2.