Результативний спаринг

23 січня 2021 р.

|

«Шахтар» зіграв унічию з болгарським «Лудогорцем» на зборах у Туреччині

Як і в матчі з «Лехом», тренери в кожному таймі випустили різні склади. Відзначимо, що в спарингу брали участь три воротарі: Андрій Пятов, Євген Гриценко та Анатолій Трубін.

Швидкий гол

Поєдинок розпочався зі швидкого гола. На 5-й хвилині Манор Соломон після передачі Алана Патріка не без допомоги рикошету переграв голкіпера «Лудогорця» – 1:0. Далі Соломон міг оформити дубль: завдяки дриблінгу ізраїльтянин обійшов одразу кількох суперників, однак пробити останньої миті завадив захисник. На 13-й хвилині «орли» організували перший серйозний наступ на ворота Пятова й навіть змогли відзначитись – арбітр зафіксував офсайд. У наступній атаці Текпетей небезпечно пробивав із середньої дистанції – вище мети. Уже в середині тайму ганець мав ще момент – знов неточно. Згодом «Шахтар» урятував Гриценко, а за кілька хвилин і Десподов не зміг переграти Євгена в очному протистоянні.

Нічия в підсумку

На другу половину матчу «гірники» вийшли оновленим складом, за винятком Гриценка. «Шахтар» активніше діяв і створив момент, коли Фернандо пробив вище воріт. Проте вже в наступній атаці підопічні Луїша Каштру рахунок подвоїли: Марлос розпочав контратаку, а Коноплянка увійшов до штрафного й бездоганним ударом поклав м’яч у нижній кут воріт «Лудогорця» – 2:0. Болгари відповіли двома голами: Сісіньо розрізним пасом вивів на побачення з Гриценком Ікоко, який переграв воротаря, й відразу ж Каулі рахунок зрівняв – 2:2. На 71-й хвилині Десподов потужно пробивав здалеку, однак Трубін, що вийшов на поле, у відмінному стрибку парирував удар. «Шахтар» міг забивати після позиційної атаки: Сіпріано прострілював із лівого флангу, але Мораеса випередив захисник «зелено-білих». Наприкінці матчу «оранжево-чорні» прагнули вирвати перемогу: Фернандо намагався обвідним ударом відправити м’яч у дальній кут, проте воротар зреагував.

Наступний спаринг відбудеться в понеділок, 25 січня. «Шахтар» зустрінеться зі словенським «Марибором». Дивіться матч о 16:00 на Shakhtar TV і в Shakhtar Club.

«Шахтар» (Донецьк) – «Лудогорець» (Разград) – 2:2 (1:0)

Белек, Regnum Sports Center

1:0 Соломон (5), 2:0 Коноплянка (55), 2:1 Ікоко (58), 2:2 Каулі (60)

«Шахтар», 1-й тайм: Пятов (к) (Гриценко, 31), Додо, Вітао, Хочолава, Матвієнко, Степаненко, Коваленко (Судаков, 31), Патрік, Тете, Соломон, Дентіньо