Воля до перемоги

26 січня 2021 р.

|

«Гірники» здобули переконливу перемогу в заключному спарингу першого збору

Матч із «Сілексом» з Північної Македонії хоч і минув під акомпанемент дощу й сильного поривчастого вітру, проте став найрезультативнішим на турецькому зборі.

Нелогічний результат

У дебюті «Сілекс» мав напівмомент після розіграшу кутового, однак Джорджевич пробив вище воріт. «Шахтар» намагався комбінувати і більше контролював м’яч, часто створював чисельну перевагу на чужій половині поля. Гарний шанс виник у Маркоса Антоніо, проте бразильця підвела точність. У наступній атаці вже Соломон загрожував воротам суперника – м’яч пролетів у сантиметрах від штанги. За кілька хвилин той-таки Соломон утік сам на сам із Божиновськи, однак голкіпер перевів на кутовий. Наприкінці тайму Манор узяв участь у третьому гольовому моменті, цього разу м’яч після його удару влучив у штангу! А на 42-й хвилині північні македонці реалізували розіграш кутового, який завершив Тантуровськи, – 0:1. «Гірники» могли швидко відквитати гол, але супротивника знов уберіг каркас воріт – не пощастило Мораесу.

Видовищний камбек

У перерві Луїш Каштру традиційно цілковито змінив склад команди, й невдовзі «Шахтар» відкрив лік голам. На 55-й хвилині Алан Патрік пробив зі штрафного, м’яч торкнувся гравця в стінці та дезорієнтував кіпера – 1:1. Ще за 10 хвилин «оранжево-чорні» знов реалізували стандарт. Віктор Корнієнко чудовим ударом зі штрафного перекинув стінку і влучив саме у дев’ятку воріт Божиновськи – 2:1. У наступній атаці не менш ефектний гол забив Тарас Степаненко, після удару здалеку якого м’яч від поперечини залетів до сітки – 3:1. Крапку вже в компенсований час поставив Додо, що завершив домашню заготовку розіграшу кутового відмінним ударом у нижній кут. 4:1 – «гірники» завершують перший підготовчий збір упевненою перемогою.

«Шахтар» (Донецьк) – «Сілекс» (Кратово) – 4:1 (0:1)

Белек, Regnum Sports Center

Голи: 0:1 Тантуровськи (42), 1:1 Патрік (55), 2:1 Корнієнко (65), 3:1 Степаненко (68), 4:1 Додо (90+1)

«Шахтар», 1-й тайм: Пятов (к), Матвієнко, Хочолава, Вітао, Болбат, Майкон, Маркос, Марлос, Соломон, Мудрик, Мораес

«Шахтар», 2-й тайм: Трубін, Корнієнко (Сіпріано, 79), Кривцов, Бондар, Додо, Степаненко (к), Патрік, Судаков, Фернандо, Тете, Дентіньо

Докладна інформація та фото – у матч-центрі.