22 червня 2021 р.

|

«Гірники» перемогли у фіналі еліт-ліги ДЮФЛ у віковій категорії U14

Переконлива гра у фіналі

Команда Віталія Віценця здолала «УФК-Карпати» з розгромним рахунком 5:0. Уже в першому таймі донеччани виглядали краще суперника, створювали чимало гострих моментів і забезпечили собі комфортну перевагу у два м'ячі. На 16-й хвилині «Шахтар» відкрив рахунок: після прострілу Артема Степанова з флангу м'яч у власні ворота зрізав захисник суперника Максим Сунгаль. А на 30-й хвилині Артем записав до свого активу гол, який став для нього 30-м у сезоні. У другому таймі «гірники» довели перевагу до розгромної (дубль на рахунку Николенка, гол оформив Діденко).

Потужний сезон

«Гірники» U14 оформили друге чемпіонство в сезоні для Академії «Шахтаря». Підопічні Віталія Віценця впевнено пройшли всю дистанцію турніру, по черзі вигравши у двох підгрупах із шести команд, а в плей-оф здолали «Маріуполь» (3:1, 5:0). У півфіналі «оранжево-чорні» перемогли ДВУФК (Дніпро) з розгромним рахунком 5:1. Загалом «Шахтар» U14 узяв гору у 21 матчі сезону з 24.

Перемоги в номінаціях

Після закінчення фінального матчу футболісти «Шахтаря» були вдостоєні особистих нагород. Найкращим захисником турніру визнано Іллю Мартюка, найкращим нападником став Артем Степанов, а звання найкращого гравця дісталося Руслану Леуті.