Результативні заміни

23 жовтня 2021 р.

|

У матчі 12-го туру Прем'єр-ліги «Шахтар» на виїзді зустрічався з «Ворсклою»

Команди підійшли до центрального поєдинку на сусідніх позиціях у таблиці, а розділили суперників лише 2 очки. Роберто Де Дзербі очікувано здійснив ротацію: від перших хвилин у центрі оборони вийшов Валерій Бондар, у середині поля діяли Тарас Степаненко й Алан Патрік, позицію правого вінгера закривав Марлос, а ліворуч зіграв Фернандо.

Чисельна перевага

Господарі від стартових хвилин прийняли запропонований «гірниками» відкритий футбол і навіть створили перші небезпечні моменти в матчі: Тамм після кутового головою пробив поруч зі штангою, а з ударом Пердути з гострого кута впорався Трубін. Один з ключових епізодів гри трапився на 29-й хвилині: півзахисник полтавців Тілль, у якого вже була жовта картка, грубо влетів у голкіпера «оранжево-чорних» і був вилучений з поля. Діставши чисельну перевагу, футболісти «Шахтаря» одразу ж створили кілька гольових нагод: Фернандо спочатку не влучив у площину з кількох метрів, замикаючи на дальній штанзі подачу Педріньйо, а потім він же бив з-за меж штрафного, проте м'яч трохи розминувся з нижнім кутом.

Ефективні заміни

По перерві Роберто Де Дзербі вніс корективи до складу, випустивши в атаку Даниїла Сікана, Тете й Манора Соломона. Як виявилось, ці заміни мали вирішальне значення, адже всі троє загострили гру та організували перший гол. На 65-й хвилині Сікан в оточенні кількох суперників точно віддав на Соломона, ізраїльтянин виконав простріл до воротарського, Різник відбив на Тете, який і розстріляв сітку з п'яти метрів – 0:1. Другий тайм проходив у напруженій атмосфері, команди багато сперечалися між собою і з арбітрами, а спала напруга лише після другого гола донеччан. На 78-й хвилині Манор Соломон обігрався з Марлосом і з лінії штрафного поклав м'яч під самісіньку штангу. Наприкінці матчу ударами здалеку загрожували воротам господарів Судаков і Конопля, проте мети ці спроби не досягли.

2:0 – «Шахтар» у непростому матчі обіграє «Ворсклу». 27 жовтня на «гірників» чекає виїзний матч 1/8 фіналу Кубка України з одеським «Чорноморцем» (початок гри о 19:30), а 30 жовтня підопічні Роберто Де Дзербі в черговому турі УПЛ прийматимуть на НСК «Олімпійський» чернігівську «Десну».

«Ворскла» (Полтава) – «Шахтар» (Донецьк) – 0:2 (0:0)