Без сюрпризів

31 жовтня 2021 р.

|

Жіноча команда «Шахтаря» виграла восьмий матч поспіль

В останньому турі першого кола «Шахтар» приймав аутсайдера чемпіонату миколаївську «Ніку». Роман Заєв удався до масштабної ротації та здійснив п’ять змін у стартовому складі порівняно з попереднім матчем. Дебютувала в цьому поєдинку голкіпер Вікторія Петровець.

Ударний початок

«Шахтар» очікувано заволодів ініціативою від перших хвилин і забив швидкий гол. На 6-й хвилині Кожухар прорвалася флангом, обіграла захисницю і викотила м’яч під удар Янчук – 1:0. За дві хвилини «Ніка» пропустила знову, коли після удару Янчук м’яч у власні ворота зрізала Миньо – 0:2. Невдовзі «оранжево-чорні» здобули право на пенальті, чітко реалізований Старухіною – 3:0. Парад голів продовжила Ілліна, замкнувши простріл Кожухар, – 4:0. У грі настало затишшя. Футболістки «Шахтаря» могли забити п’ятий гол до перерви, проте удар Манзюк пройшов поряд зі штангою, а Янчук із перспективного штрафного пробила в стінку.

Покери Кожухар та Янчук

У перерві Заєв провів дві заміни: замість Ілліної та Манзюк на поле вийшли Козуб і Мохнач відповідно. Футболістки «Шахтаря» намагалися максимально швидко забити, що вдалося вже на 56-й хвилині – це Кожухар після скидання Янчук пробила голкіпера – 5:0. Тут же у ворота «Ніки» влетів шостий м’яч: Янчук упевнено реалізувала вихід сам на сам і оформила дубль – 6:0. Донецька команда продовжила атакувати, і на 67-й хвилині Кожухар прийняла дальній пас Мохнач та розстріляла ворота «Ніки» – 7:0. А потім Вероніка оформила хет-трик. Козуб прострілила у штрафний майданчик, Кожухар прийняла м’яч на лінії воротарського майданчика та увігнала його в кут – 8:0. На 77-й хвилині хет-трик оформила Янчук. Поліна зробила сольний прохід і влучно пробила у дальній від себе кут – 9:0. Не минуло й хвилини, як Кожухар оформила десятий гол, успішно замкнувши простріл Мохнач, – 10:0. На 87-й хвилині гол-красень записала собі в актив Аліна Старухіна, вразивши дев’ятку воріт «Ніки». А крапку в матчі поставила Янчук, реалізувавши вихід сам на сам у компенсований арбітром час.

12:0 – «Шахтар» виграє у восьмому поєдинку поспіль, не пропустивши жодного м’яча протягом першого кола чемпіонату. Наступна зустріч відбудеться за тиждень, 7 листопада. Підопічні Романа Заєва на своєму полі приймуть кропивницьку «Багіру».

«Шахтар» (Донецьк) – «Ніка» (Миколаїв) – 12:0 (4:0)

1:0 Янчук (6), 2:0 Миньо (8, а/г), 3:0 Старухіна (15, пен.), 4:0 Ілліна (19), 5:0 Кожухар (56), 6:0 Янчук (57), 7:0 Кожухар (67), 8:0 Кожухар (71), 9:0 Янчук (77), 10:0 Кожухар (78), 11:0 Старухіна (87), 12:0 Янчук (90+1)

«Шахтар»: Петровець, Ілліна (Козуб, 46), Ковб, Ольховська (к), Старухіна, Когут, Янєва (Молодюк, 65), Манзюк (Мохнач, 46), Кревська, Кожухар, Янчук