U19. Маріуполь – Шахтар – 1:4

18 вересня 2021 р.

|

У 8-му турі юнацького чемпіонату України «гірники» в Щасливому зустрічалися з «Маріуполем»

Щільний графік

Календарний матч чемпіонату «Шахтар» U19 проводив за два дні на третій після перемоги 5:0 над «Шерифом» у Юнацькій лізі УЄФА. Проте порівняно з єврокубковим поєдинком Оскар Ратулутра зробив лише дві заміни: на позиції правого захисника замість Дмитра Капінуса вийшов Назарій Гаврилюк, а в нападі перший тайм відіграв Владислав Погорілий.

Цілковита перевага

Від перших хвилин «Шахтар» заволодів ігровою перевагою й почав чинити тиск на захист «Маріуполя». На 11-й хвилині Андрію Булезі вдалося відкрити рахунок: лівий захисник підібрав м'яч у штрафному майданчику та потужно пробив низом у дальній кут. До перерви «гірники» не одноразово були близькі до другого гола, не давши суперникам жодного разу підійти до воріт Дениса Твардовського.

Дубль Булези

У другому таймі ігровий малюнок не змінився, і перевага «оранжево-чорних» призвела ще до трьох забитих голів. Артем Векленко реалізував вихід сам на сам, пустивши м'яч під воротарем, скориставшись пасом Іллі Гулька. Незабаром Булеза оформив дубль, проштовхнувши м'яч у сітку після удару Гулька з близької відстані. Капітан узяв участь і в четвертому голі, відправивши в прорив Гончарука. Захисник вибив м'яч із-під ніг форварда, але прямо під удар Антону Глущенку, який відзначився вже в п'ятому матчі поспіль. Після цього «Маріуполь» зміг провести гол престижу – Микита Хімічев замкнув передачу на дальній штанзі.

«Шахтар» U19 продовжує лідирувати в юнацькому чемпіонаті України з максимальними показниками – 8 перемог у 8 поєдинках. У наступному турі «гірники» зустрінуться з однолітками з «Вереса».

«Маріуполь» U19 (Маріуполь) – «Шахтар» U19 (Донецьк) – 1:4 (0:1)

Голи: 0:1 Булеза (11), 0:2 Векленко (57), 0:3 Булеза (67), 0:4 Глущенко (73), 1:4 Хімічев (79)

«Шахтар» U19: Твардовський, Гаврилюк, Козік (Савченко, 74), Фарина, Булеза, Гулько (к), Лосенко (Плющ, 74), Глущенко, Сігеєв (Роспутько, 46), Векленко (Пушкарьов, 60), Погорілий (Гончарук, 46)