Шахтар – Верес – 3:1

19 листопада 2022 р.

|

Жіноча команда «Шахтаря» обіграє рівненський «Верес»

У стартовому складі «Шахтаря» знову були несподіванки: Мостова зіграла у воротах, Мохнач вийшла на позиції інсайда, а Головач уперше в сезоні діяла ліворуч у нападі.

Виграна боротьба

Перший тайм минув у боротьбі та єдиноборствах. За таким сценарієм «Шахтар» більше створював біля чужих воріт, переважно атакуючи правим флангом. Перший момент мала Мохнач після передачі Викалюк із глибини – м’яч влучив у штангу. Потім відмінною нагодою не скористалася Вегерич, не зумівши обробити передачу Викалюк з флангу. Гості єдиний реальний момент мали після кутового, коли атаку другим темпом завершувала Корнацька (Мостова впоралася з ударом). Після цього футболістки «Шахтаря» почали активно пробивати із середньої дистанції, і якщо удари Головач та Молодюк цілі не вразили, то постріл Мохнач здалеку виявився результативним – 1:0. У фіналі тайму команда Романа Заєва була близькою до другого гола, але Снігур виручала «Верес» на останньому рубежі.

Перемога наприкінці

Після перерви обидві команди демонстрували рівну гру, однак посеред тайму «червоно-чорним» удалося реалізувати одну зі своїх атак: Тріль потужно пробила зі штрафного, а Корнацька виявилась першою на добиванні. Після нічийного рахунку Роман Заєв випустив нападницю Наталію Чендей, а Надія Вегерич опустилася до центральної зони. Саме Вегерич розігнала атаку, обігравши кількох суперниць у центрі поля, й вивела Головач сам на сам із голкіперкою, а капітан упевнено переграла Снігур, пробивши точно під дальню штангу. А ще за кілька хвилин крапку в матчі фантастичним ударом здалеку поставила Молодюк, забивши шостий м’яч у сезоні. До фінального свистка «Шахтар» створив іще низку моментів, але після підключень до стандартів ані Чендей, ані Геник забити не вдалося.

«Шахтар» перемагає «Верес» і закріплюється на 3-му рядку. У наступному турі команда Романа Заєва в українському класико зіграє з київським «Динамо».

«Шахтар» (Донецьк) – «Верес» (Рівне) – 3:1 (1:0)

1:0 Мохнач (32), 1:1 Корнацька (62), 2:1 Головач (78), 3:1 Молодюк (80)

«Шахтар»: Мостова, Козуб, Геник, Кревська, Кравчук, Заборовець (Чендей, 73), Мохнач, Молодюк, Головач (к), Викалюк, Вегерич