24 вересня 2022 р.

|

FCSD | Getty Images

У 5-му турі Ліги націй УЄФА збірна України на виїзді грала з Вірменією

Головний тренер збірної Олександр Петраков цілковито змінив стартовий склад команди порівняно з попереднім матчем із Шотландією. Від перших хвилин на поле вийшли два представники «Шахтаря» – захисник Сергій Кривцов і півзахисник Олександр Зубков.

Гол Тимчика з передачі Зубкова

Перший тайм стартував з моменту біля воріт Луніна, який урятував команду після удару Селараяна. Українці спочатку відповіли небезпечним пострілом Циганкова в ближній кут, а на 22-й хвилині забили: Циганков віддав ліворуч Зубкову, той виконав простріл на дальній кут, який замкнув Тимчик (0:1). До перерви гості володіли ініціативою, проте всі удари йшли повз ціль.

Гол і другий асист Зубкова, гольовий пас Матвієнка

Натомість уже в дебюті другої половини Україна подвоїла перевагу в рахунку: тепер Тимчик видав подачу з правого флангу, й Олександр Зубков розписався у воротах господарів (0:2). А на 69-й хвилині півзахисник «Шахтаря» став співавтором третього гола команди: Ярмоленко заграв Зубкова на лівому куті штрафного, Олександр перекинув м'яч через воротаря, що вийшов, а Довбик головою підправив у порожню сітку (0:3). Незабаром після цього герой зустрічі поступився місцем на полі одноклубникові Михайлу Мудрику, а замість Кривцова вийшов ще один «гірник» Микола Матвієнко. Українці не зупинилися й протягом часу, що лишився, довели справу до повного розгрому. На 81-й хвилині влучним ударом здалеку відзначився Данило Ігнатенко, а на 84-й після скидання Матвієнка дубль оформив Артем Довбик.

5:0 – гарна та впевнена перемога підопічних Олександра Петракова у Єревані.

27 вересня в польському Кракові збірні України та Шотландії в очному протистоянні вирішать долю першого місця в групі Ліги націй УЄФА. Матч розпочнеться о 21:45. Нагадаємо, переможець групи дістане підвищення в класі й наступного сезону зіграє в Лізі А.

Вірменія – Україна – 0:5 (0:1)

0:1 Тимчик (22), 0:2 Зубков (57), 0:3 Довбик (69), 0:4 Ігнатенко (81), 0:5 Довбик (84)

Україна: Лунін, Тимчик, Забарний, Кривцов (Матвієнко, 76), Качараба, Миколенко, Сидорчук (к) (Пихальонок, 46), Ігнатенко, Зубков (Мудрик, 71), Циганков (Ярмоленко, 67), Яремчук (Довбик, 67)