Англія – Україна: звіт про матч

26 березня 2023 р.

|

FCSD | Getty Images

Національна збірна України стартувала у відборі Євро-2024 виїзним поєдинком зі збірною Англії

У стартовому складі «синьо-жовтих» вийшли 4 представники «Шахтаря»: голкіпер Анатолій Трубін, захисник Микола Матвієнко, півзахисники Тарас Степаненко й Георгій Судаков. Перед початком зустрічі понад 4 тисячі українських уболівальників потужно виконали Гімн нашої країни на «Вемблі», а команди зробили спільне фото із державним прапором України, на якому було написано «Peace» («Мир»).

Сама гра проходила за відчутної переваги англійців, і якщо в перші пів години українці чинили гідний опір, то під кінець тайму господарі зуміли забити двічі: на 37-й хвилині з флангової подачі відзначився Кейн, а на 40-й Сака влучно пробив з-за меж штрафного майданчика. По перерві збірна Англії продовжувала контролювати хід подій на полі, проте надійні дії Трубіна дозволили більше не пропустити, а самі підопічні Руслана Ротаня так і не змогли знайти шляхи до воріт суперника. 0:2 – збірна України поступається у Лондоні.

Наступні матчі у відборі Євро-2024 відбудуться влітку: 16 червня українці на виїзді зіграють з Північною Македонією, 19 червня прийматимуть Мальту.

Англія – Україна – 2:0 (2:0)