Ворскла ім. О. Бутовського

Данило Сiкан (22)

14 квітня, Полтава, «Ворскла» імені Олексія Бутовського, 13:00
Пряма трансляція – UPL.TV

«Шахтар» залишається одноосібним лідером Прем’єр-ліги, маючи 49 очок після 21 гри (різниця м’ячів: 45–18). При цьому донеччани ще не втрачали балів у весняній частині чемпіонату, здобувши 6 перемог у 6 матчах. У попередньому поєдинку «гірники» обіграли «Рух» (3:1) завдяки дублю Артема Бондаренка та голу й двом асистам Олександра Зубкова. Додамо, що Бондаренка було визнано найкращим гравцем туру, а наставник «оранжево-чорних» Маріно Пушич став тренером тижня за версією УПЛ.

До прийдешньої гри «Шахтар» готувався на базі «Святошин» під Києвом, де провів 3 тренування, а в суботу ввечері команда прибула до Полтави. Із кадрових новин відзначимо повернення після одноматчевої дискваліфікації найрезультативнішого гравця «гірників» у Прем’єр-лізі Дмитра Криськіва (6 голів та 5 асистів).

«Ворскла» розпочала весняний етап чемпіонату з 2 перемог і 3 поразок, а в минулому турі поділила бали з «Кривбасом» (1:1). Наразі підопічні Сергія Долганського посідають 7-му сходинку таблиці УПЛ, набравши 30 очок у 23 матчах (різниця м’ячів: 23–34). Найкращим бомбардиром команди в Прем’єр-лізі є форвард Руслан Степанюк (6 голів та 2 асисти). Також полтавці завдяки перемозі над «Поліссям» (1:0) здобули путівку у фінал Кубка України, де 15 травня зіграють саме із «Шахтарем».

У чемпіонаті України «Шахтар» і «Ворскла» провели між собою 56 матчів: 41 перемога в «гірників», 10 ігор завершилися внічию, 5 разів сильнішими були полтавці. Загальна різниця м’ячів: 113–38 на користь донеччан.

30 вересня 2023 року «Шахтар» і «Ворскла» зустрічалися на «Арені Львів». За рівного першого тайму забити вдалося гостям – на 22-й хвилині Скляр реалізував пенальті. «Оранжево-чорні» відігралися на початку другого тайму, коли на 57-й хвилині з передачі Сікана влучним пострілом у дев’ятку відзначився Зубков. Але вирішальний гол залишився за полтавцями: на 72-й хвилині Нестеренко приніс перемогу «Ворсклі» (1:2).

Матч «Ворскла» – «Шахтар» обслуговуватиме бригада арбітрів на чолі з Олександром Омельченком. Асистенти – Валентин Куцев та Максим Чертоляс. На грі працюватиме система VAR (арбітр VAR – Денис Шурман).

14 Верес 25 4 8 13 23 38 20
15 Минай 26 3 10 13 20 40 19