Рух

Бренер Таллес (37)

7 квітня, Львів, «Арена Львів», 18:00
Пряма трансляція – UPL.TV

«Шахтар» продовжує лідирувати в УПЛ, набравши в 20 матчах 46 очок (різниця м’ячів: 42–17). У попередньому турі підопічні Маріно Пушича упевнено здолали на виїзді «Оболонь» (3:0), а в середу здобули перемогу у півфіналі Кубка України над «Чорноморцем» (4:1). У цих двох матчах особливо відзначилися Мар’ян Швед, Данило Сікан та Георгій Судаков – кожен забив по 2 м’ячі.

Найкращим бомбардиром «оранжево-чорних» у Прем’єр-лізі залишається Дмитро Криськів (6 голів та 5 асистів), проте він пропустить цей матч з львів’янами через перебір карток.

«Рух» також потужно розпочав весняну частину чемпіонату, здобувши 4 перемоги за 1 нічиєї. В останньому турі команда Віталія Пономарьова виграла в ЛНЗ (1:0), забивши з пенальті на 90+5-й хвилині. Наразі львів’яни мають 39 очок після 22 матчів (різниця м’ячів: 33–21) та йдуть на 5-му місці в турнірній таблиці УПЛ.

Найрезультативнішим гравцем «Руха» є 21-річний Ілля Квасниця (6 голів та 4 асисти). Через дискваліфікацію гру з «гірниками» пропустить захисник команди Віталій Роман.

«Шахтар» і «Рух» провели між собою 6 матчів у чемпіонаті України: 4 рази перемагали донеччани, 2 гри завершилися нічиїми. Загальна різниця м’ячів: 9–2 на користь «оранжево-чорних».

23 вересня 2023 року «Шахтар» і «Рух» у 8-му турі УПЛ грали на «Арені Львів». «Гірники» розпочали поєдинок активніше, і на 17-й хвилині Георгій Судаков відкрив рахунок. У другому таймі львів’яни доклали максимум зусиль, аби відігратися, і досягли свого на 88-й хвилині – влучним пострілом здалеку відзначився Богдан Слюбик. У підсумку – нічия 1:1.

Матч «Шахтар» – «Рух» обслуговуватиме бригада арбітрів на чолі з Віталієм Романовим. Асистенти – Олександр Павлінов та Віталій Сухін. На грі працюватиме система VAR (арбітр VAR – Максим Козиряцький).

14 Верес 25 4 8 13 23 38 20
15 Минай 26 3 10 13 20 40 19