Перемога в Полтаві

14 квітня 2024 р.

|

У 24-му турі УПЛ «Шахтар» грав на виїзді з «Ворсклою»

У стартовий склад «гірників» порівняно з попереднім матчем повернулися Дмитро Криськів (у центр поля) та Данило Сікан (на позицію форварда).

Гол Сікана – єдиний та вирішальний

«Оранжево-чорні» могли забивати вже на перших хвилинах, коли Сікан замикав на дальній стійці скидання Бондаренка, але не влучив у ворота. Надалі команди обмінювалися не надто гострими атаками, аж поки на 21-й хвилині підопічні Маріно Пушича змогли провести швидкий випад та відкрити рахунок: Судаков зробив перехоплення в середині поля, Кевін промчав з м’ячем лівим флангом, увійшов до штрафного майданчика та віддав праворуч Зубкову, удар Олександра парирував голкіпер, але першим на добиванні був Данило Сікан – 0:1. У середині тайму нагоду мали господарі, проте Степанюк далеко відпустив м’яч, і Різник миттєво його накрив. А незадовго до перерви два гарні моменти створили вже донеччани: спочатку Зубков з паса Кевіна махнув ногою повз м’яч за кілька метрів від воріт, а потім бразильський вінгер разом із Судаковим вивели на хорошу позицію Сікана, однак той затягнув з ударом і був заблокований захисником.

Втримали перемогу вдесятьох

Другий тайм розпочався в спокійному темпі, але на 58-й хвилині «Шахтар» несподівано залишився в меншості: Кевін прострілив, Сікан пробив у дотик – Ісенко врятував полтавців, а Зубков у спробі зіграти на добиванні зачепив ногою голову воротаря, за що побачив пряму червону картку арбітра Олександра Омельченка. Отримавши чисельну перевагу, «Ворскла» кинулася відіграватися, але «гірники» діяли чітко та надійно в обороні й не дозволили супернику нічого створити поблизу свого штрафного. Натомість самі «оранжево-чорні» могли збільшити рахунок, коли Судаков класним пасом виводив на ворота Бондаренка, але Артема останньої миті від м’яча відтіснив Павлюк. Тренерський штаб донеччан потроху освіжав команду замінами, випустивши спершу Марлона Гомеса, трохи пізніше Назарину і Траоре, а під кінець гри – Степаненка. Заключні хвилини видалися нервовими, а на останній кутовий до карної зони гостей прийшов навіть кіпер полтавців, проте Різник упевнено зіграв на виході та забрав м’яч.

1:0 – «Шахтар» здолав «Ворсклу» і продовжив переможну ходу в чемпіонаті України.

Наступний матч команда Маріно Пушича проведе в четвер, 18 квітня. У перенесеному поєдинку 10-го туру УПЛ «гірники» гратимуть із «Зорею». Зустріч відбудеться на стадіоні «Лівий берег» на Київщині й розпочнеться о 15:30.

«Ворскла» (Полтава) – «Шахтар» (Донецьк) – 0:1 (0:1)