U19. Шахтар – Зоря: дивіться матч онлайн

20 квітня 2024 р.

|

У 25-му турі юнацької першості України «Шахтар» U19 у Щасливому прийматиме однолітків із «Зорі» U19

21 квітня, Щасливе, «Княжа Арена», 11:00
Пряма трансляція – на офіційному YouTube-каналі «Шахтаря»

Перед поєдинком із «Зорею» U19 команда Олексія Бєліка розташовується на 2-й сходинці турнірної таблиці та має 53 бали (17 перемог, 2 нічиї, 4 поразки, різниця м’ячів: 47–25). Відставання від лідера чемпіонату становить 7 очок, але «оранжево-чорні» мають гру з «Чорноморцем» U19 в запасі. Цікаво, що «гірники» в поєдинках на домашній арені здобули 31 очко з 36 можливих, втративши бали в протистояннях з «Кривбасом» U19 (1:1) та «Олександрією» U19 (0:1). Найкращий бомбардир – півзахисник Віктор Цуканов (8 м’ячів у 15 поєдинках).

Суперник

У другій частині сезону «Зоря» U19 здобула 2 перемоги, 1 нічию та 4 поразки. Наразі луганський колектив після зіграних 24 турів має 30 очок і посідає 10-те місце в таблиці юнацької першості (різниця м’ячів: 36–38). У попередніх 3 поєдинках підопічні Сергія Калиниченка поступились «Металісту 1925» U19 (1:4), зіграли внічию з «Дніпром-1» U19 (2:2) та перемогли «Чорноморець» U19 (2:1). Найкращий бомбардир – півзахисник Артем Слесар (5 голів у 15 матчах).

Історія взаємин

У юнацькій першості «Шахтар» U19 і «Зоря» між собою провели 13 зустрічей: 5 перемог «оранжево-чорних», 5 поєдинків завершилися нічиєю, 3 рази сильнішими виявились луганці. Загальна різниця м’ячів: 24–17 на користь донеччан.

Попередня зустріч

8 жовтня 2023 року «Зоря» U19 і «Шахтар» U19 грали в Щасливому на «Княжій Арені». «Зоря» U19 розпочала з пресингу й швидко відкрила рахунок влучним пострілом Лапіна. Луганці почали грати від оборони та діяли дуже щільно, не даючи «гірникам» просунути м’яч в останню третину поля. Перший небезпечний момент донеччани створили на 30-й хвилині, коли Демченко після позиційної атаки з напівоберту завдав удару – повз ворота. У другому таймі «Шахтар» U19 контролював м’яч та зрівняв рахунок наприкінці матчу: Огарков після розіграшу кутового виборов повітря і пробив головою. Поєдинок завершився нічиєю – 1:1.