Хет-трик Марлона Гомеса!

1 травня 2024 р.

|

У перенесеному матчі 12-го туру УПЛ «Шахтар» грав з «Чорноморцем»

Наставник «гірників» Маріно Пушич зробив 3 кадрові перестановки порівняно з попереднім поєдинком: на лівому фланзі оборони вийшов Іраклі Азаров, а в центрі поля грали Дмитро Криськів та Марлон Гомес.

Перший символічний удар по м’ячу виконав захисник України Артем Лавренюк, який від 2012 року захищає кордони нашої країни у лавах Державної прикордонної служби України. Від початку повномасштабного вторгнення Артем брав участь в обороні Маріуполя та «Азовсталі», де під час виконання бойового завдання дістав поранення, після чого впродовж 9 місяців перебував у російському полоні. Нині проходить службу в підрозділах Державної прикордонної служби на Київщині та продовжує стояти на захисті України.

Марлон Гомес запалив трьома голами за тайм

Першу появу в стартовому складі бразилець відзначив яскравим перформансом. Уже на 3-й хвилині Марлон Гомес замкнув головою подачу Судакова з лівого флангу, забивши дебютний м’яч за «Шахтар» – 0:1. Щоправда, й одесити з відповіддю не забарилися – на 12-й хвилині Бадібанга зрівняв рахунок. Але новачка «оранжево-чорних» було не зупинити, і вже за 4 хвилини він знову вивів свою команду вперед: голкіпер парирував дальній постріл Судакова, а Марлон Гомес з підбирання поцілив у праву дев’ятку – 1:2. Донеччани продовжували атакувати, і непогані нагоди збільшити перевагу мали Сікан (його удар у ближній кут парирував Варакута) та Криськів (постріл з-за меж штрафного – також до рук воротаря). Але до перерви забивати судилося лише одному з «гірників», тож на 41-й хвилині він зробив це знову. Судаков зі штрафного влучив у стійку, м’яч відскочив у напівколо карної зони, а Марлон Гомес неймовірним ударом з льоту ще раз вразив верхній кут воріт. 1:3 – хет-трик 20-річного бразильця!

Заміни Пушича знову зіграли – Швед довершив розгром

Старт другої половини видався більш спокійним і запам’ятався хіба що небезпечним дальнім ударом Матвієнка повз стійку. У середині тайму тренерський штаб донеччан провів серію замін: замість героя гри Марлона Гомеса вийшов Степаненко, також на полі з’явилися Егіналду, Швед і Траоре. Свіжі гравці вже в першій атаці організували четвертий гол: Мар’ян Швед відібрав м’яч у Салюка на правому фланзі, обігрався з Траоре та з близької дистанції пробив кіпера – 1:4. Чудові моменти мав і Лассіна: спочатку він замикав простріл Судакова на ближній та влучив у голкіпера, в іншому епізоді захисники заблокували удар буркінійця, а Криськів з добивання спрямував м’яч вище воріт. Швед міг оформити дубль, проте закрутив теж над поперечиною, а слідом за цим постріл Судакова ногою відбив Варакута. Наприкінці гри ще гарну нагоду створив для партнера Єгор Назарина, який також вийшов на заміну, але Траоре з його прострілу пробив у штангу.

4:1 – «Шахтар» здобуває переконливу перемогу над «Чорноморцем».

Цієї неділі, 5 травня, команди зустрінуться знову. У межах 27-го туру УПЛ підопічні Маріно Пушича прийматимуть «Чорноморець» о 18:00 на тому ж стадіоні «Лівий берег».

«Чорноморець» (Одеса) – «Шахтар» (Донецьк) – 1:4 (1:3)

Київська область, «Лівий берег», 500 глядачів

Голи: 0:1 Марлон Гомес (3), 1:1 Бадібанга (12), 1:2 Марлон Гомес (16), 1:3 Марлон Гомес (41), 1:4 Швед (65)

«Шахтар»: Різник, Конопля, Бондар, Матвієнко (к), Азаров, Криськів (Назарина, 81), Марлон Гомес (Степаненко, 64), Судаков, Зубков (Швед, 64), Кевін (Егіналду, 64), Сікан (Траоре, 64)