Арена Львів

Верес

8 грудня, Львів, «Арена Львів», 17:00
Пряма трансляція – MEGOGO, «Київстар ТБ», Vodafone TV, Setanta Sports, Volia TV, Sweet.tv, OmegaTV

«Шахтар» проведе свій 950-й матч у чемпіонатах України і заключний в УПЛ у 2023 році. Наразі донеччани мають 28 очок (різниця м’ячів: 24–13) та посідають 4-те місце в турнірній таблиці. При цьому підопічні Маріно Пушича провели на 2 гри менше, ніж усі основні конкуренти (14 проти 16), тож є потенційними лідерами чемпіонату.

Друге коло української першості «гірники» розпочали тиждень тому перемогою над «Металістом 1925» (2:0), здобутою завдяки голам Олександра Зубкова і Дмитра Криськіва. Саме ці гравці, а також Данило Сікан, Олексій Кащук та Микола Матвієнко є найкращими бомбардирами команди в Прем’єр-лізі (в активі кожного – по 3 забиті м’ячі). Відзначимо, що через перебір карток гру з рівнянами пропустить капітан «оранжево-чорних» Тарас Степаненко.

«Верес» після 15 зіграних матчів має 12 очок (різниця м’ячів: 15–24) і посідає 14-ту сходинку таблиці УПЛ. Після важкого старту сезону в останніх турах команда Сергія Лавриненка показала гідні результати, здобувши яскраву перемогу над «Металістом 1925» (4:3) та відібравши бали в одного з лідерів ліги «Полісся» (1:1).

До матчу з «гірниками» рівняни підходять з кадровими втратами, адже через перебір карток команді не допоможуть лідер атаки Яго Сікейра (2 голи та 1 асист у чемпіонаті) та центральний півзахисник Василь Гакман.

«Шахтар» і «Верес» у чемпіонаті України провели між собою 14 матчів: 11 перемог за «гірниками», 2 зустрічі завершилися внічию, 1 раз сильнішими були рівняни. Загальна різниця м’ячів: 27–8 на користь «оранжево-чорних».

26 вересня 2023 року «Шахтар» і «Верес» зустрічалися в 1/8 фіналу Кубка України в Рівному. Перший тайм пройшов майже без моментів і без голів, проте по перерві донеччани взялися до справи. На 65-й хвилині комбінацію Азарова й Бондаренка влучним ударом завершив Олексій Кащук. За 3 хвилини красивим голом відзначився і сам Артем Бондаренко. А в компенсований час після паса Сікана остаточний рахунок оформив Олег Очеретько. 3:0 – перемога «гірників».

Матч «Шахтар» – «Верес» обслуговуватиме бригада арбітрів на чолі з Катериною Монзуль. Асистентки – Марина Стрілецька та Світлана Грушко. На грі працюватиме система VAR (арбітр VAR – Віталій Романов).

15 Металіст 1925 27 5 7 15 28 49 22
16 Минай 27 3 10 14 21 43 19