Металіст 1925

Прев'ю

3 грудня, Львів, «Арена Львів», 17:00
Пряма трансляція – MEGOGO, «Київстар ТБ», Vodafone TV, Setanta Sports, Volia TV, Sweet.tv, OmegaTV

«Шахтар» після першого кола чемпіонату з 25 очками (різниця м’ячів: 22–13) розташувався на 4-й позиції в таблиці УПЛ, щоправда, «гірники» ще мають 2 матчі в запасі порівняно з іншими претендентами на лідерство. Цього тижня команда Маріно Пушича вже вирішила одне з головних завдань на осінню частину сезону – здобула перемогу над бельгійським «Антверпеном» (1:0) і гарантувала собі місце у єврокубках після зимової паузи. Крім того, донеччани зберігають шанс на потрапляння в плей-оф Ліги чемпіонів.

Після повернення з Гамбурга «оранжево-чорні» мали лише 3 дні на підготовку до матчу з харків’янами. В останньому поєдинку через ушкодження не брали участь Юхим Конопля, Дмитро Чигринський, Єгор Назарина та Мар’ян Швед, проте відновився після травми Артем Бондаренко. Через перебір жовтих карток пропустить прийдешню зустріч Георгій Судаков.

Суперник

«Металіст 1925» у 14 зіграних матчах набрав 15 очок (різниця м’ячів: 15–19) і наразі йде 11-м у чемпіонаті. Харків’яни непогано розпочали сезон, проте протягом останніх 2 місяців перемогли лише раз, здолавши вдома «Чорноморець» (2:1). Після цього команда під керівництвом Олега Голодюка зазнала 2 поспіль поразок – від «Полісся» (1:2) та «Вереса» (3:4).

Найрезультативнішими гравцями «Металіста 1925» в цьому чемпіонаті є Андрій Борячук та Дмитро Юсов (по 3 м’ячі в кожного). Через вилучення в попередньому турі у матчі з «гірниками» не зіграє захисник харків’ян Ігор Курило.

Історія взаємин

«Шахтар» і «Металіст 1925» провели між собою 4 матчі в межах УПЛ: 3 поєдинки виграли «оранжево-чорні», 1 зустріч завершилася внічию. Загальна різниця м’ячів: 11–1 на користь «гірників».

Попередня зустріч

29 липня 2023 року «Шахтар» та «Металіст 1925» зустрічалися в 1-му турі поточного чемпіонату в Києві на стадіоні «Лівий берег». Донеччани забили першими: на 30-й хвилині після подачі кутового у виконанні Кащука рахунок відкрив Микола Матвієнко. На самому початку другого тайму «гірники» подвоїли перевагу – з асиста Криськіва відзначився Лассіна Траоре. На 56-й хвилині харків’яни зусиллями Дмитра Юсова скоротили відставання, та перемога залишилася за «оранжево-чорними» – 2:1.

Матч «Шахтар» – «Металіст 1925» обслуговуватиме бригада арбітрів на чолі з Максимом Козиряцьким. Асистенти – Володимир Коротін і Тарас Клименко. На грі працюватиме система VAR (арбітр VAR – Олександр Солов’ян).

15 Металіст 1925 27 5 7 15 28 49 22
16 Минай 27 3 10 14 21 43 19