Чемпіонат України серед жіночих команд. Вища ліга

Княжа Арена

Ладомир

8 травня, Щасливе, «Княжа Арена», 12:00
Пряма трансляція – на офіційному YouTube-каналі «Шахтаря»

Після поєдинку з «Колосом» (0:0) жіноча команда «Шахтаря» мала вихідний, а в понеділок розпочала цикл підготовки до гри з «Ладомиром» у Щасливому. Наразі вихованки Романа Заєва після зіграних 18 турів з 23 балами в активі посідають 5-те місце в турнірній таблиці (різниця м’ячів: 36–25). Гру з «Ладомиром» через дискваліфікацію пропускатиме воротарка Людмила Устінова.

Оксана Геник, захисниця:

– Поєдинки з «Ладомиром» завжди непрості. У них гарні молоді виконавиці та лідерка команди Вікторія Гірин, завдяки якій вони організовують свою гру. Важливий кожен здобутий бал, і сподіваюся, нам вдасться здобути позитивний результат.

До поєдинку із «Шахтарем» «Ладомир» має 21 бал (6 перемог, 3 нічиї та 9 поразок, різниця м’ячів: 30–48) і посідає 6-те місце в таблиці. Підопічні Олега Бортніка в попередніх матчах поступилися «Металісту 1925» (1:4), «Колосу» (1:3) та перемогли «Кривбас» (3:1). Цікаво, що безвиграшна виїзна серія «Ладомира» становить 5 поєдинків. Востаннє суперник на виїзді перемагав 10 листопада 2023 року («Маріуполь», 5:0). Найкраща бомбардирка – Вікторія Гірин (15 голів у 18 матчах).

У Вищій лізі «Шахтар» і «Ладомир» зустрічалися 4 рази: 3 перемоги «Шахтаря» та нічия (різниця м’ячів: 11–3).

18 квітня 2024 року «Шахтар» і «Ладомир» зійшлися у Володимирі. «Гірнички» від перших хвилин діяли більш ініціативно. Відкривати рахунок після флангового переведення мала Мостова – повз ціль. Згодом віч-на-віч з воротаркою виходила Викалюк, але відпустила м’яч від себе, і Чередниченко блокувала удар. Зрештою наприкінці тайму донеччанки відзначились: Молодюк після закидання прокинула голкіперку. На 81-й хвилині Єлизавета отримала друге попередження та покинула поле. Попри гру в меншості вдалося подвоїти перевагу в компенсований арбітром час: Масловська віддала на Викалюк, де Марія, прибравши двох захисниць, поцілила в нижній кут воріт.