Юхим Конопля (9) Дмитро Криськів (22) Артем Бондаренко (68) Дмитро Криськів (82) Лассіна Траоре (90)

Кривбас

Прінс (20) Тимур Стецьков (85)

3 березня, Львів, «Арена Львів», 18:00
Пряма трансляція – UPL.TV

«Шахтар» після 16 матчів набрав 32 очки (різниця м’ячів: 26–13) і розташовується на 5-му місці в таблиці УПЛ. Донеччани відстають від лідера ліги «Кривбаса» на 5 балів, проте мають 2 поєдинки в запасі порівняно з криворіжцями. Найрезультативнішими гравцями «гірників» у чемпіонаті залишаються Олександр Зубков (4 голи, 3 асисти) і Дмитро Криськів (4 голи, 2 асисти).

Розпочавши весняну частину Прем’єр-ліги минулого понеділка гостьовим поєдинком з «Олександрією» (0:0), команда Маріно Пушича знову більшу частину тижня провела у роз’їздах: повернулася з Олександрії до Києва, де мала 3 тренування, а після вирушила до Львова. Найближчу гру через перебір карток пропустить захисник «оранжево-чорних» Микола Матвієнко.

«Кривбас» очолює турнірну таблицю чемпіонату, здобувши 37 очок у 18 матчах (різниця м’ячів: 34–17). Після зимової перерви підопічні Юрія Вернидуба повернулися переконливою виїзною перемогою над ЛНЗ (3:0), забитими м’ячами відзначилися Хрвоє Іліч, Прінс Аду та Денис Кузик. Найкращими бомбардирами криворізької команди в чемпіонаті є Олег Кожушко (7 голів) та Максим Задерака (6 голів).

У Черкасах за «Кривбас» дебютували двоє зимових новачків – португальський правий фулбек Бандейра та лівий вінгер Артур Микитишин, а ще двоє – французький захисник Рубен Сантіні й український форвард Єгор Твердохліб – провели матч на лаві запасних.

«Шахтар» і «Кривбас» у чемпіонатах України зустрічалися 45 разів: 31 перемога у «гірників», 8 ігор завершилися внічию, у 6 матчах сильнішою була криворізька команда. Загальна різниця м’ячів: 87–25 на користь «оранжево-чорних».

20 серпня 2023 року «Шахтар» і «Кривбас» зустрічалися в Кривому Розі й видали один із найяскравіших матчів першого кола УПЛ. Уже на 8-й хвилині Олексій Кащук вивів «гірників» уперед, а на 18-й Дмитро Криськів подвоїв перевагу донеччан. На 24-й хвилині Дмитро Хомченовський відіграв м’яч, а наприкінці першого тайму суперники обмінялися голами – Криськів на 42-й хвилині оформив дубль, а Олег Кожушко за 2 хвилини знову скоротив відставання господарів. По перерві гра дещо заспокоїлася, а забитий Данилом Бескоровайним на 64-й хвилині м’яч оформив підсумковий нічийний результат – 3:3.

Матч «Шахтар» – «Кривбас» обслуговуватиме бригада арбітрів на чолі з Миколою Балакіним. Асистенти – Олександр Беркут та Дмитро Запороженко. На грі працюватиме система VAR (арбітр VAR – Денис Шурман).

15 Металіст 1925 27 5 7 15 28 49 22
16 Минай 27 3 10 14 21 43 19