Чемпіонат України серед жіночих команд. Вища ліга

Княжа Арена

Металіст 1925

13 травня, Щасливе, «Княжа Арена», 12:00
Пряма трансляція – на офіційному YouTube-каналі «Шахтаря»

Донеччанки мають насичений календар ігор, і після домашньої перемоги над «Ладомиром» (2:0) у перенесеному матчі 9-го туру отримали вихідний, а в п’ятницю розпочали цикл підготовки до поєдинку з «Металістом 1925», тренуючись на базі Академії в Щасливому. Після 19 турів команда Романа Заєва з 26 очками на 5-й сходинці турнірної таблиці (8 перемог, 2 нічиї та 9 поразок, різниця м’ячів: 38–25). Відзначимо, що дискваліфікацію відбула воротарка Людмила Устінова.

«Металіст 1925» успішно проводить весняну частину сезону, не поступившись у жодному із 7 останніх поєдинків. У попередніх матчах команда Володимира Пятенка перемогла «Ладомир» (4:1) і тричі поспіль зіграла внічию з «Колосом» (0:0), «Ворсклою» (0:0) і «Кривбасом» (2:2). Наразі харків’янки з 35 балами в активі розташовуються на 4-й сходинці (10 перемог, 5 нічиїх, 3 поразки, різниця м’ячів: 38–19). Найкраща бомбардирка – півзахисниця Таміла Хімич (8 голів у 13 поєдинках).

У Вищій лізі «Шахтар» і «Металіст 1925» провели 2 гри, які завершилися перемогою харків’янок з однаковим рахунком – 3:0

Попередній матч

14 квітня «Шахтар» і «Металіст 1925» зійшлися на «Княжій Арені» в Щасливому. Стартовий відрізок минув у боротьбі в центральній частині поля. Проте на 25-й хвилині харків’янки відкрили рахунок після розіграшу кутового. Ближче до завершення тайму «гірнички» взяли м’яч під свій контроль і розігнали декілька атак, але захисницям суперника вдалось відвести загрозу від своїх воріт. Згодом Кожухар реалізувала вихід віч-на-віч після розрізної передачі Корнацької. «Металіст 1925» продовжив атакувати і відзначився втретє: Басанська навісила на ближню стійку, де першою зіграла Кочнєва, яка влучила в самісіньку дев’ятку. «Шахтар» поступився 0:3.