Колос

Єгор Назарина (25) Олексій Кащук (45)

27 серпня, Ковалівка, «Колос», 15:00
Пряма трансляція – MEGOGO, «Київстар ТБ», Vodafone TV, Setanta Sports, Volia TV, Sweet.tv, OmegaTV

«Шахтар» на старті сезону набрав 8 очок, здобувши перемоги над «Металістом 1925» (2:1) й «Олександрією» (2:1) і зігравши внічию з «Вересом» (1:1) та «Кривбасом» (3:3). «Оранжево-чорні» демонструють гарну результативність, забиваючи в середньому по 2 м’ячі за матч (різниця голів: 8–6), а загалом гольова серія донеччан в УПЛ налічує вже 33 гри поспіль.

Напередодні зустрічі у Ковалівці наставник «гірників» Патрік ван Леувен не зможе розраховувати на дискваліфікованих Дмитра Чигринського й Артема Бондаренка. Крім того, нападник Лассіна Траоре зазнав важкої травми і вибув на осінню частину сезону. Водночас до команди долучився новачок – грузинський захисник Іраклі Азаров.

«Колос» також не програвав на старті нового чемпіонату, маючи ідентичні з «гірниками» результати – 2 перемоги і 2 нічиї (8 очок, різниця м’ячів: 5–1). Розпочавши сезон мировою з новачком УПЛ «Оболонню» (0:0), підопічні Ярослава Вишняка далі обіграли на своєму полі «Чорноморець» (2:0) і «Верес» (2:0), та лише в минулому турі вперше пропустили, поділивши очки з «Рухом» (1:1).

Найрезультативнішим гравцем ковалівців наразі є захисник Андрій Цуриков (2 голи), який відзначився зокрема й у Львові. А ось інший оборонець, Ніколай Золотов, потрапив до протоколу з негативного приводу – отримав червону картку і пропустить матч з донеччанами.

«Шахтар» і «Колос» провели 9 очних зустрічей в УПЛ: 8 перемог за «гірниками», 1 матч завершився внічию. Загальна різниця м’ячів: 25–6 на користь «оранжево-чорних».

28 квітня 2023 року «Шахтар» та «Колос» грали у Ковалівці. Господарі швидко відкрили рахунок (на 14-й хвилині відзначився Павло Оріховський) і втримали мінімальну перевагу до перерви. Але вже на початку другого тайму відзначилися Артем Бондаренко (48-ма хвилина) та Лассіна Траоре (52-га) і повністю змінили ситуацію. Крапку в матчі на 80-й хвилині поставив той-таки Бондаренко. 3:1 – перемога «гірників».

Матч «Колос» – «Шахтар» обслуговуватиме бригада арбітрів на чолі з Віталієм Романовим. Асистенти – Олександр Жуков та Олександр Корнійко. На грі працюватиме система VAR (арбітр VAR – Дмитро Бондаренко).

15 Металіст 1925 27 5 7 15 28 49 22
16 Минай 27 3 10 14 21 43 19