Шахтар – Кривбас: звіт про матч

24 квітня 2024 р.

|

У 5-му турі другого етапу Вищої ліги жіноча команда «Шахтаря» в Щасливому приймала «Кривбас»

У стартовому складі жіночої команди «Шахтаря» порівняно з поєдинком з «Ладомиром» відбулися зміни: у центрі нападу замість дискваліфікованої Молодюк діяла Викалюк, на позиції правої вінгерки від перших хвилин розташувалася Завідова, у півзахист повернулася Заборовець.

Тайм за відсутності гольових нагод

«Гірнички» активніше увійшли в гру та, узявши м’яч під свій контроль, заволоділи територіальною перевагою. Проте першими гольовий момент створили гості: Козішкур з правого корнера навісила до воротарського, де з ближньої стійки головою била Семків, але Завідова виносом м’яч нівелювала загрозу. Далі гра перейшла в русло зустрічних курсів, суперниці по черзі володіли м’ячем без особливої небезпеки. Згодом «оранжево-чорні» безрезультатно намагалися пройти скрізь щільний захист опоненток, використовуючи флангові забігання з подальшим прострілом до карної зони. Наприкінці тайму відбулася зміна за позиціями між Викалюк та Завідовою, але до перерви створити бодай один гольовий епізод не вдалося.

Долю поєдинку вирішив пенальті

По перерві тренерський штаб «Шахтаря» здійснив заміну: замість Завідової на поле вийшла Чендей. На 60-й хвилині «гірнички» атакували позиційно і були близькими до відкриття рахунку: Викалюк з флангу прострілила на Старухіну, яка обробила м’яч і на замасі прибрала опонентку, але її удар пройшовсь у Клімутіну. «Кривбас» одразу контратакував у відповідь, і за хвилину в карному майданчику Геник збила Тян, за що арбітриня вказала на одинадцятиметрову позначку: Устінова парирувала удар Семків, але Віолета Тян другим темпом вразила ворота. Гості почали діяти низьким блоком і грали від оборони, тоді як «Шахтар» атакував і намагався зрівняти рахунок. На 76-й хвилині чудовою нагодою не скористалася Чендей, коли після прострілу Викалюк не зіграла на замиканні. «Гірнички» до фінального свистка перебували на частині поля «Кривбаса», атакували й діяли агресивно, та пройти щільний захист суперниць не зуміли.

0:1 – жіноча команда «Шахтаря» на «Княжій Арені» мінімально поступається «Кривбасу»

У наступному турі 29 квітня жіноча команда «Шахтаря» в Щасливому прийматиме полтавську «Ворсклу».

«Шахтар» (Донецьк) – «Кривбас» (Кривий Ріг) – 0:1 (0:0)