U19. Шахтар – Чорноморець – 3:0

4 травня 2024 р.

|

У 27-му турі юнацької першості «Шахтар» U19 на «Княжій Арені» переміг «Чорноморець» U19

У стартовому складі «Шахтаря» U19 порівняно з попереднім поєдинком відбулися зміни: на флангах захисту вийшли Костюк і Галонський, у півзахисті замість дискваліфікованого Бундаша грав Сметана.

Контроль м’яча від перших хвилин

«Гірники» одразу взяли м’яч під свій контроль і створювали небезпеку біля воріт суперника. На 7-й хвилині Ющенко був близьким, аби вийти на ударну позицію, проте Мельник збив Олександра за сантиметри від карної зони, за що арбітр призначив стандартне положення – Сметана потужним ударом поцілив поруч зі стійкою. За дві хвилини момент зі штрафного дістали одесити, проте постріл Гопкала пройшовся до рук Барченка. На 18-й хвилині донеччани повели в рахунку: м’яч після удару Ющенка зі штрафного зрізався від стінки на протихід голкіперу – Пірожок зреагував, але не зафіксував м’яч, і на добиванні першим зіграв Демченко – 1:0. «Оранжево-чорні» високо пресингували суперника й на 29-й хвилині реалізували атаку, зігравши на перехопленні: Шелекета з флангу віддав до центру на Лосенка, який пасом урозріз вивів Демченка на ударну позицію – 2:0. «Шахтар» U19 продовжив атакувати, тоді як гості грали низьким блоком, сподіваючись на швидкі контрвипади, та рідко переходили в позиційну атаку.

Перший хет-трик Демченка

По перерві головний тренер «Шахтаря» U19 Олексій Бєлік здійснив подвійну заміну: у лінію захисту замість Шелекети та Костюка на поле вийшли Башмарін і Дрозд. «Гірники» продовжили грати першим номером і контролювали м’яч на половині поля гостей. Так, на 56-й хвилині загострював Демченко, але постріл Антона поцілив у голкіпера. Проте в наступному епізоді Демченко відзначився утретє: Антон отримав передачу з правого флангу, вбіг до карної зони та прошив голкіпера – 3:0. Двома хвилинами пізніше гольовий момент мав Дабо, який, змістившись з флангу, стягнув на себе чотирьох опонентів та пробив поруч зі стійкою. «Чорноморець» U19 відповів потужним ударом Маркова з близької відстані, проте Максиму забракло влучності. Далі «Шахтар» U19 повністю володів ініціативою, діяв у спокійному темпі, не даючи «Чорноморцю» U19 створити бодай одну небезпечну нагоду. Наприкінці зустрічі після скидання від Демченка відзначитись міг Галонський – поруч зі стійкою.

3:0 – «Шахтар» U19 удома переміг «Чорноморець» U19.

За тиждень, 10 травня, у центральному матчі 28-го туру юнацької першості «Шахтар» U19 зустрічатиметься з «Динамо» U19 на «Княжій Арені» в Щасливому. Початок об 11:00. Пряма трансляція – на офіційному YouTube-каналі «Шахтаря».

«Шахтар» U19 (Донецьк) – «Чорноморець» U19 (Одеса) – 3:0 (2:0)

1:0 Демченко (18), 2:0 Демченко (29), 3:0 Демченко (69)