Факундо Феррейра (14) Віктор Коваленко (19) Марлос (21) Марлос (43) Факундо Феррейра (45)

Прев'ю

У 21-му турі Прем’єр-ліги «оранжево-чорні» гратимуть із «Зіркою».

25 лютого, Харків, ОСК «Металіст», 17:00
Пряма трансляція на телеканалі «Футбол 1»

У «Шахтаря» три дні на відновлення після гри з «Ромою» в Лізі чемпіонів і підготовку до чергового туру УПЛ. Завдяки успішному старту в другій частині сезону «гірники» працюють у відмінному настрої. А головною мотивацією донеччан є турнірна таблиця: відрив від «Динамо» досі три очки.

Відбули свої дискваліфікації Фред, Іван Петряк та Руслан Фомін і можуть вийти в поєдинку із «Зіркою». При цьому Ярослав Ракицький змушений пропустити ще дві зустрічі чемпіонату.

Зазначимо, що «оранжево-чорні» проведуть у Харкові третій матч поспіль від 16 лютого. Квитки доступні онлайн на shakhtar.com. Уже в березні очікуються виїзди до Львова й Рима.

Суперник

«Зірка» тричі сходилась із «Шахтарем» Паулу Фонсеки, і в усіх випадках командою керували різні фахівці: Сергій Лавриненко, Даріо Друді та Роман Монарьов. Останній головний тренер і сьогодні.

Опонент «гірників» із 18 балами перебуває на 9-му місці. Стільки ж очок у «Карпат», одним менше – в «Чорноморця», трьома – у «Сталі». У другому колі кропивничани зустрілися з переслідувачами та жодного разу не поступились (нічиї з львів’янами й одеситами, перемога над кам’янчанами).

У 20-му турі «Зірка» вдома зазнала поразки від «Маріуполя» (0:3 із хет-триком Андрія Борячука).

Історія взаємин

Протистояння налічує 15 матчів: 13 перемог «Шахтаря», 1 нічия та 1 успіх «Зірки». Різниця м’ячів: 36–12.

На власному полі донеччани були сильнішими в 6 іграх з-поміж 7 із загальною різницею 16–6.

Попередня зустріч у чемпіонаті

23 вересня 2017 року команди видали результативний поєдинок: «Шахтар» у Кропивницькому взяв гору 4:2. «Зірка» відповіла на гол Феррейри влучним ударом Ель Амдауї, проте ще до перерви Марлос і Факундо повернули «гірникам» перевагу. На 76-й хвилині Рассадкін скоротив розрив до мінімуму, а під завісу Коваленко впорався на підбиранні в чужому штрафному і встановив остаточний рахунок.