Favbet Puma SCM

Освіта

Спортивно-освітні проєкти

Shakhtar Social навчає дітей та дорослих

Спортивно-освітні проєкти для школярів

2022 року ФК «Шахтар» реалізує соціальні проєкти для школярів Києва.

 • Shakhtar Smart – проєкт про користь правильного харчування і спорту для дітей 7–8 років
 • Shakhtar STEM – проєкт із розвитку навичок програмування для дітей 9–12 років

Shakhtar Smart включає серію з трьох уроків та іще один за участю батьків.

 • Урок англійської мови з футбольним ухилом
  Мета уроку – мотивувати школярів вивчати англійську, показати на прикладі футболу важливість володіння іноземними мовами в сучасному світі.
 • Фізкультура з гравцем ФК «Шахтар»
  Мета уроку – спільне тренування з гравцем «Шахтаря», гра у футбол і мотивування дітей регулярно займатися фізичною активністю та спортом.
 • Здорове харчування
  Мета уроку – знайомство із засадами правильного харчування в цікавому розважальному форматі та мотивування вести здоровий спосіб життя.
 • Батьківський день
  Мета уроку – залучення батьків до занять спортом разом з дітьми й до шкільного життя загалом, зміцнення родинних стосунків.

Shakhtar STEM

В абревіатурі STEM (science, technology, engineering, mathematics) – наука, технології, інженерія та математика. Проєкт дозволить дітям навчитися основ програмування.

На заняттях використовуються спеціальні роботи Sphero Bolt і планшети зі встановленою програмою Sphero Education. Діти навчаються трьох видів програмування: за допомогою малюнка, блокового кодування і текстового, подібного до JavaScript.

Навчання тренерів масового футболу

Shakhtar Social проводить навчання для тренерів дитячого масового футболу. Тренери проєкту «Давай, грай!» отримують ліцензії категорії С та проходять курси з надання першої допомоги.

Shakhtar Social організує навчання із залученням міжнародних партнерів: Football Club Social Alliance (FCSA), UEFA Foundation for Children, European Football for Development Network (EFDN) і LaLiga.