Favbet Puma SCM

Освіта

Спортивно-освітні проєкти

Спортивно-освітні проєкти для школярів

Shakhtar Social реалізує соціальні проєкти для школярів.

У 6 школах Маріуполя під патронатом проєкту «Перемагай для здоров’я!» було проведено уроки правильного харчування. Понад 200 дітей отримали екологічні ланч-бокси з корисними продуктами (тости з цільнозернового хліба, безлактозний сир, йогурт, сік, яблуко і випічка з ягодами). Також учням розповіли про правильність і важливість здорового харчування, використовуючи методологію європейських партнерів.

2022 року ФК «Шахтар» реалізовував соціальні проєкти для школярів Києва.

  • Shakhtar Smart – проєкт про користь правильного харчування і спорту для дітей 7–8 років
  • Shakhtar STEM – проєкт із розвитку навичок програмування для дітей 9–12 років

Shakhtar Smart включає серію з трьох уроків та іще один за участю батьків.

  • Урок англійської мови з футбольним ухилом
  • Фізкультура з гравцем ФК «Шахтар»
  • Здорове харчування
  • Сімейний день

Shakhtar STEM

В абревіатурі STEM (science, technology, engineering, mathematics) – наука, технології, інженерія та математика. Проєкт дозволить дітям навчитися основ програмування.

На заняттях використовуються спеціальні роботи Sphero Bolt і планшети зі встановленою програмою Sphero Education. Діти навчаються трьох видів програмування: за допомогою малюнка, блокового кодування і текстового, подібного до JavaScript.

Навчання тренерів масового футболу

Shakhtar Social проводить навчання для тренерів дитячого масового футболу. Тренери проєкту «Давай, грай!» отримують ліцензії категорії С та проходять курси з надання першої допомоги.

Shakhtar Social організує навчання із залученням міжнародних партнерів: Football Club Social Alliance (FCSA), UEFA Foundation for Children, European Football for Development Network (EFDN) і LaLiga.

Навчання тренерів ампфутболу

Shakhtar Social за підтримки European Amputee Football Federation організував навчання для тренерів з футболу для людей з ампутованими кінцівками.