Favbet Puma SCM

Шахтар Сталеві

Команда для людей з ампутованими кінцівками

У лютому 2024 року ФК «Шахтар» першим з-поміж клубів УПЛ створив футбольну команду для людей з ампутованими кінцівками, яка згодом отримала назву «Шахтар Сталеві».

Головна місія проєкту «Шахтар Сталеві» – це реабілітація та підтримка українських захисників і мирного населення через спорт.

Бойові дії на території України тривають, і зростає кількість людей з ампутаціями – не лише військових, але й цивільних, які постійно потерпають від ракетних ударів. ФК «Шахтар» прагне створити всі умови для інтеграції людей з ампутованими кінцівками в активне життя.

Команда «Шахтар Сталеві» є невід’ємною частиною великої родини ФК «Шахтар», гравці команди беруть активну участь у медійному та спортивному житті клубу.

У квітні 2024 року футболісти разом з легендою «Шахтаря» Андрієм Пятовим завітали у госпіталь до військових. Упродовж візиту футболісти разом із військовослужбовцями, які перебувають на реабілітації, зіграли у футбол, вручили подарунки та запросили всіх охочих на тренування команди «Шахтар Сталеві».

Щоб узяти участь у проєкті, необхідно: