Збори Шахтаря: тренувальний режим

13 серпня 2022 р.

|

FCSD

«Гірники» продовжують передсезонні збори у Словенії

13 серпня в команди був насичений день.

Ранок розпочався з антропометричних вимірів, далі всі вирушили на поле, де провели інтенсивне тренування. Стартували з розминки та перейшли до відпрацювання ситуацій в атаці й захисті у форматі 3 в 2, а також окремо вправлялися над виходом із оборони. Зауважимо, що всі футболісти, зокрема й Лассіна Траоре, займалися у загальній групі.

Вечірнє заняття стартувало з гри в «ручний м’яч», потім приділили увагу комбінаційним вправам та роботі над завершенням атаки, а у фінальній фазі провели двосторонку. Головний тренер «оранжево-чорних» Ігор Йовічевіч явно був задоволений командою сьогодні і неодноразово повторював: «Так, це гарний футбол!»

15 серпня
«Шахтар» проведе два благодійні матчі Shakhtar Global Tour for Peace із саудівським «Аль-Фатехом». Початок о 12:00 та 19:00 за київським часом.

Кошти від реалізації квитків і реклами спрямують на придбання всього необхідного для захисників України, українських громадян та дітей, які постраждали від війни. За 5 благодійних матчів, зіграних навесні, було зібрано 13,2 мільйона гривень.

Нагадаємо, що від 24 лютого до 1 серпня бізнеси SCM, Фонд Ріната Ахметова та ФК «Шахтар» надали 3 мільярди гривень, або близько 100 мільйонів доларів, для допомоги Україні й українцям, і щодня ця сума зростає. Гуманітарна допомога охоплює вже понад 11 мільйонів людей по всій країні.