Чемпіонат України серед жіночих команд. Вища ліга

Княжа Арена

Ладомир

18 листопада, Щасливе, «Княжа Арена», 12:00
Пряма трансляція – офіційний YouTube-канал «Шахтаря»

До зустрічі з «Ладомиром» команда Романа Заєва підходить у піднесеному настрої, адже у вівторок обіграла «Ворсклу» й гарантувала собі учать у чемпіонській групі в другому колі чемпіонату. Наразі «оранжево-чорні» мають 18 очок (10 матчів, 6 перемог та 4 поразки, різниця м’ячів: 32–13) і посідають 4-те місце в таблиці.

«Ладомир» перед поєдинком із «Шахтарем» розташовується на 6-му місці з 17 балами в активі (5 перемог, 2 нічиї та 3 поразки, різниця м’ячів: 22–21). У минулих 3 турах підопічні Олега Бортніка здолали «Маріуполь» (5:0), поступились «Ворсклі» (0:3) та зіграли внічию з «Динамо» (2:2).

Історія протистоянь

У 2 минулих зустрічах чемпіонату «Шахтар» здобув 2 перемоги (різниця м’ячів: 9–3).

18 березня 2023 року команди зустрічалися на «Княжій Арені» в Щасливому. «Шахтар» розпочав активно і контролював м’яч. На 34-й хвилині Вікторія Головач прямим ударом з кутового закрутила м’яч у ворота – 1:0. За 5 хвилин Головач подвоїла перевагу «гірників», реалізувавши вихід віч-на-віч з голкіперкою. Одразу по перерві Вікторія відзначилася втретє: отримавши передачу від Молодюк, вона увірвалась до карної зони та пробила в дальній кут – 3:0. Бомбардирка не зупинилась і вже на 58-й хвилині реалізувала чергову нагоду – 4:0. На 62-й хвилині Єлизавета Молодюк вколотила м’яч під поперечку – 5:0, а на 71-й після прострілу влучним ударом у нижній кут зробила дубль – 6:0. Одразу після цього гол залетів у ворота «Шахтаря»: під час подачі зі штрафного Козуб у боротьбі зрізала м’яч у власні ворота. 6:1 – впевнена перемога «гірників».