Чемпіонат України серед жіночих команд. Вища ліга

Арсенал-Арена

Колос

27 березня, Щасливе, критий манеж Академії ФК «Шахтар», 12:00
Пряма трансляція – офіційний YouTube-канал «Шахтаря»

Другий етап Вищої ліги «Шахтар» розпочав з виїзної поразки від чинного чемпіона «Ворскли» (0:3). Після гри в Полтаві дівчата отримали вихідний, а далі розпочали цикл підготовки до поєдинку з «Колосом». «Оранжево-чорні» перебувають на 5-й сходинці турнірної таблиці (19 балів, різниця м’ячів: 32–16).

Роман Заєв, головний тренер:

– «Колос» – це досвідчена команда, футболістки якої мають рівень національної збірної. Це організовує гру молоді, завдяки чому вони виглядають збалансовано. Тому очікуємо цікаву та непросту зустріч.

«Колос» перед поєдинком із «Шахтарем» розташовується на 3-й сходинці таблиці з 25 балами в активі (8 перемог, 1 нічия та 3 поразки, різниця м’ячів: 31–9). У стартовому турі другого етапу Вищої ліги підопічні Людмили Покотило на власному полі поступилися «Металісту 1925» (0:1). Зазначимо, що гру із «Шахтарем» через дискваліфікацію пропускатиме півзахисниця Тетяна Китаєва.

У міжсезоння ковалівки провели 6 спарингів (2 перемоги, 1 нічия та 3 поразки). Також у зимове трансферне вікно склад команди поповнили півзахисниці Людмила Куніна, Вікторія Остапів, Юлія Зубар, Тетяна Кадира та нападниця Анастасія Немець. Із втрат – Дарина Січкаренко та Дар’я Борисюк (оренда в «Дніпро-1»).

У Вищій лізі команди зустрічалися тричі: 2 перемоги «Колоса», 1 – «Шахтаря».

20 серпня 2023 року «Колос» і «Шахтар» зустрічалися в Ковалівці. Уже на 12-й хвилині Сербук, скориставшись помилкою Мостової, відкрила рахунок. «Гірнички» відповіли пресингом на чужій половині поля та ударом Молодюк – вище цілі. Другий тайм розпочався в рівній боротьбі, проте господарки подвоїли перевагу завдяки пострілу Майбородіної, яка здалеку поцілила в кут воріт. Згодом скорочувати відставання після передачі з глибини від Заборовець мала Головач – над поперечкою. Під кінець гри господарки декілька разів пробивали здалеку, але крапку в матчі поставив «Шахтар», коли Вікторія Головач реалізувала вихід віч-на-віч. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу «Колоса» – 2:1.