Арена Львів

Тарас Степаненко (8) Данило Сiкан (15) Георгій Судаков (40) Данило Сiкан (60)

28 лютого, Львів, «Арена Львів», 15:00
Пряма трансляція – Setanta

«Шахтар» уже розпочав другу частину сезону двоматчевим протистоянням з французьким «Ренном» у Лізі Європи УЄФА і, перемігши в серії пенальті, забезпечив собі подальший єврокубковий шлях. Тепер підопічні Ігора Йовічевіча відкриють весняний етап чемпіонату України, де наразі йдуть на 2-му місці в таблиці, набравши 30 очок у 13 матчах (9 перемог, 3 нічиї, 1 поразка, різниця м’ячів: 29–11). Головна ціль «оранжево-чорних» залишається незмінною – боротьба за чемпіонство. На сьогодні «гірники» мають 5 балів відставання від лідера і гру в запасі.

До зустрічі з «Минаєм» донеччани готувалися в експрес-режимі: у четвер було зіграно вкрай виснажливий матч у Ренні, після якого команда здійснила подорож із Франції через Польщу до України, і лише в неділю провела перше тренування у Львові.

«Минай» проведе дебютний офіційний поєдинок після зимової паузи, першу частину сезону завершивши на 13-й позиції в УПЛ та маючи 14 очок у 14 зіграних матчах (3 перемоги, 5 нічиїх, 6 поразок, різниця м’ячів: 10–15). Найрезультативнішим гравцем команди в чемпіонаті є атакувальний хавбек Єгор Твердохліб (3 голи, 1 асист).

Три місяці без змагань підопічні Володимира Шарана заповнювали зборами в Туреччині, де зіграли 7 спарингів (1 перемога, 3 нічиї, 3 поразки). В останні дні трансферного вікна закарпатці дозаявили кількох новачків, найвідоміші з яких – півзахисники Михайло Шишка (вихованець «Шахтаря», останнім клубом якого був «Львів») та Сергій Петько (ексгравець «Чорноморця»), що приєдналися до клубу як вільні агенти, а також орендований в «Олександрії» захисник Олександр Мельник.

«Шахтар» і «Минай» у чемпіонаті України провели між собою 3 матчі: «гірники» здобули 2 розгромні перемоги (5:1 й 4:0), а ще 1 поєдинок завершився внічию (1:1). Загальна різниця м’ячів: 10–2 на користь донеччан.

Востаннє команди зустрічалися 29 серпня 2021 року в Ужгороді на стадіоні «Авангард». Від 16-ї хвилини «гірники» грали в меншості після вилучення бразильського захисника Марлона, але ще в першому таймі зуміли відкрити рахунок – з пенальті відзначився Лассіна Траоре. По перерві «Минай» діяв активно і на 76-й хвилині завдяки голу Рустама Ахмедзаде врятував нічию – 1:1.

Матч «Минай» – «Шахтар» обслуговуватиме бригада арбітрів на чолі з Анатолієм Абдулою. Асистенти – Олександр Беркут та Семен Шлончак.

7 Кривбас 30 12 5 13 26 30 41
8 Минай 30 9 9 12 25 30 36