Чорноморець

Марлос (76, пен.)

2 березня, Одеса, «Чорноморець», 17:00
Пряма трансляція на телеканалі «Футбол 2»

«Шахтар» упевнено лідирує в чемпіонаті, на 7 очок випереджаючи «Динамо». У першому поєдинку року в УПЛ «оранжево-чорні» з рахунком 2:0 узяли гору над «Олександрією», що претендує на медалі (відзначились Марлос та Жуніор Мораес), у 4 з-поміж 5 попередніх турів не пропускали.

Відрізок між календарними зустрічами команда Паулу Фонсеки наситила тренувальною роботою. У «гірників» нема дискваліфікованих: Валерій Бондаренко пропустив гру з «Олександрією» і має всі шанси з’явитися на полі в Одесі. За індивідуальною програмою займались Олексій Шевченко та Богдан Бутко, а Дентіньо й Веллінгтон Нем уже в загальній групі. Приєднався до «Шахтаря» і новачок Тете.

Під час зимового міжсезоння «Чорноморець» значно оновив склад. Пішли Анатолій Діденко, Олексій Савченко, Євген Смирнов, Артур Карноза і Дмитро Леонов, їхнє місце зайняли футболісти з не меншим досвідом виступів у Прем’єр-лізі – Володимир Аржанов, Віталій Гошкодеря, Володимир Танчик, Євген Морозенко та Олександр Голіков. Також клуб розширив вибір в атаці, підписавши Василя Павлова й Арні Вільхамссона.

В осінній частині підопічні Ангела Червенкова явили гнітючу серію (у 12 матчах 1 перемога і 11 поразок), проте в дебютному поєдинку 2019 року взяли гору (3 очки у Львові забезпечив єдиний гол Гошкодері). Відрив «моряків» від «Арсенала», що замикає таблицю, наразі становить 7 очок. До закінчення першого етапу УПЛ одеситам лишається зіграти із «Шахтарем», «Маріуполем» та «Олександрією».

Через дискваліфікації зустріч з чемпіоном пропускатимуть Руслан Бабенко й Володимир Коваль, останній напередодні провів 80 хвилин за дубль.

«Шахтар» 49 разів грав з «Чорноморцем» у чемпіонаті, здобувши 35 перемог. Унічию та на користь «моряків» матчі завершувались по 7 разів. Статистика м’ячів: 100–28 усього і 60–40 в Одесі.

Попередня зустріч у чемпіонаті

У першому колі команди видали видовищне протистояння в Харкові. «Чорноморцю» вдалося зберегти ворота на замку до перерви, хоч варто відзначити два гарні моменти Фернандо й удар Тайсона в штангу зі штрафного. Мораес відкрив рахунок на 57-й хвилині, потім був автогол Трубочкіна, а ближче до фінального свистка Тайсон поставив крапку – 3:0.