Арена Львів

Оболонь

23 вересня, Львів, «Арена Львів», 18:00
Пряма трансляція – UPL.TV

«Шахтар» провів 5 матчів від старту УПЛ, здобувши в них 3 перемоги. Наразі «гірники» мають 9 очок (різниця м’ячів: 14–7) та посідають 7-ме місце в таблиці чемпіонату, але мають ще в запасі недограний поєдинок з «Кривбасом». У минулому турі команда Маріно Пушича упевнено та яскраво перемогла «Карпати» (5:2). Головним героєм зустрічі став Артем Бондаренко, на рахунку якого хет-трик, ще по голу додали Олександр Зубков та Данило Сікан. Саме ці троє гравців є найрезультативнішими у складі донеччан на початку сезону.

Цього тижня «Шахтар» також розпочав свій шлях у Лізі чемпіонів УЄФА. У матчі 1-го туру основного етапу турніру «оранжево-чорні» зіграли на виїзді внічию з італійською «Болоньєю» (0:0). У четвер команда повернулася до Львова й останні два дні присвятила підготовці до поєдинку з «Оболонню». Додамо, що через перебір карток гру пропустить бразильський півзахисник «гірників» Кевін.

«Оболонь» проводить другий сезон в УПЛ і після 6 турів замикає турнірну таблицю, маючи 2 очки (різниця м’ячів: 2–14). Кияни розпочали чемпіонат нічиєю з «Колосом» (2:2), після чого зазнали чотирьох поспіль сухих поразок. У минулому турі вже з новим головним тренером Сергієм Шищенком (який кілька років тому працював з юнацьких складом «Шахтаря») «пивовари» поділили бали з «Олександрією» (0:0). Таким чином столична команда не забиває рекордні для себе 473 хвилини поспіль. В актив собі «зелено-білі» можуть занести вихід в 1/8 фіналу Кубка України – у попередньому раунді «Оболонь» в серії пенальті пройшла «Колос».

«Шахтар» та «Оболонь» після відродження київського клубу 2013 року провели 3 офіційних матчі. У сезоні-2014/15 «оранжево-чорні» перемогли в 1/16 Кубка України (1:0), а в минулому сезоні двічі обіграли киян у матчах УПЛ (1:0 та 3:0).

20 березня команди зустрічалися на «Оболонь-Арені» в чемпіонаті України. «Гірники» відкрили рахунок на 16-й хвилині – відзначився Данило Сікан. А під завершення першого тайму Мар’ян Швед подвоїв перевагу гостей. Той же Швед встановив остаточний результат, забивши на 90-й хвилині. 3:0 – перемога підопічних Маріно Пушича.

Матч «Шахтар» – «Оболонь» обслуговуватиме бригада арбітрів на чолі з Романом Блавацьким. Асистенти – Максим Чертоляс та Ігор Рибченко. На грі працюватиме система VAR (арбітр VAR – Андрій Коваленко).