Арена Львів

Михайло Мудрик (30) Дмитро Криськів (66)

9 листопада, Львів, «Арена Львів», 15:00
Пряма трансляція – Setanta Sports+

«Шахтар» продовжує боротьбу за лідерство в турнірній таблиці: у 9 поєдинках «гірники» перемогли 7 разів, а ще 2 завершили внічию. Зараз у команди Ігора Йовічевіча 23 очки (різниця м’ячів: 21–5) і від першого місця її відокремлює 5 балів за гри в запасі. Туром раніше донеччани приймали «Інгулець» і здобули впевнену перемогу з рахунком 3:0. Героями зустрічі стали Дмитро Криськів, який оформив гол і асист, а також заробив пенальті, й Данило Сікан, що зробив дубль у другому таймі. Варто зазначити, що поєдинок з петрівцями був офіційним дебютом у складі першої команди «Шахтаря» для Дмитра Топалова та Едуарда Козіка.

«Оранжево-чорні» вже завершили осінню частину євросезону, здобувши перепустку до Ліги Європи УЄФА, а в понеділок дізналися свого суперника в плей-оф. Тепер команда, за словами головного тренера Ігора Йовічевіча, може сконцентруватися на 4 матчах УПЛ, що залишились, у яких намагатиметься набрати максимум очок. Нагадаємо, крім «Вереса», на донеччан чекають також зустрічі із «Зорею», «Дніпром-1» і «Ворсклою».

«Верес» проводить другий сезон після повернення до УПЛ, і якщо минулого чемпіонату рівняни прямували в середині таблиці, то нинішнього посідають 5-те місце після 11 турів, випереджаючи, наприклад, київське «Динамо». У підопічних Юрія Вірта 5 перемог за 2 нічиїх і 4 поразок (17 очок, різниця м’ячів: 15–13).

У попередньому турі «Верес» упорався з «Металістом 1925», здобувши розгромну перемогу на виїзді 4:1. Відзначився в тому матчі й найрезультативніший гравець команди Дмитро Кльоц, який забив уже 4 м’ячі. Іще 3 голи нинішнього сезону в активі Віталія Дахновського. А ось найкращим асистентом є молодий форвард Микола Гайдучик, який віддав 4 гольові паси на партнерів.

У чемпіонаті України «Шахтар» і «Верес» раніше провели 11 матчів: 9 перемог за «гірниками», 1 нічия, 1 поєдинок завершився успіхом для рівнян. Загальна різниця м’ячів: 22–6 на користь «оранжево-чорних».

25 вересня 2021 року «Шахтар» і «Верес» зустрічалися на НСК «Олімпійський» у Києві. На 22-й хвилині завдяки автоголу захисника гостей Мірошника донеччани вийшли вперед, проте невдовзі Геннадій Пасіч зрівняв рахунок. Натомість після перерви забивали виключно «гірники»: на 55-й хвилині відзначився Тете, на 79-й Марлос реалізував пенальті, а остаточний результат за 4 хвилини до фінального свистка з паса Михайла Мудрика встановив Лассіна Траоре. 4:1 – перемога «оранжево-чорних».

Матч «Шахтар» – «Верес» обслуговуватиме бригада арбітрів на чолі з Анатолієм Абдулою. Асистенти – Євген Петраков і Сергій Приступа.

7 Кривбас 30 12 5 13 26 30 41
8 Минай 30 9 9 12 25 30 36