Зоря

Денис Антюх (50)

22 квітня, Львів, «Арена Львів», 18:00
Пряма трансляція – UPL.TV

«Шахтар» продовжує лідирувати в УПЛ, маючи після 23 зіграних матчів 55 очок (різниця м’ячів: 49–19). Переможна серія «гірників» у чемпіонаті України налічує вже 10 матчів поспіль, 8 з яких було виграно у весняній частині сезону. Посеред тижня підопічні Маріно Пушича здолали ту ж «Зорю» (3:1) в перенесеному поєдинку першого кола. У цій грі найкращий бомбардир «оранжево-чорних» Данило Сікан забив свій 12-й м’яч у сезоні, вчетверте впродовж квітня відзначився один з головних героїв місяця Артем Бондаренко, а бразилець Невертон провів дебютний гол у офіційних матчах за донеччан. Слід відзначити, що півзахисник «Шахтаря» Олександр Зубков через дискваліфікацію пропускатиме й другий матч з луганцями.

«Зоря» перед цим туром посідала 11-ту сходинку таблиці Прем’єр-ліги, набравши 26 очок у 23 матчах (різниця м’ячів: 24–30). При цьому більшу частину балів підопічні Юрія Коваля вибороли саме у весняних іграх, де здобули 4 перемоги та 2 нічиї, поступившись лише лідерам чемпіонату. У попередньому поєдинку з «гірниками» луганці догравали в меншості через вилучення бразильця Джордана, який тепер не допоможе команді у Львові. Також через перебір карток прийдешній матч пропустять півзахисник Арсеній Батагов та найкращий бомбардир «Зорі» Едуардо Герреро (7 голів в УПЛ).

«Шахтар» і «Зоря» зіграли між собою 52 матчі: 41 перемога донеччан, 4 нічиї, 7 разів сильнішими були луганці. Загальна різниця м’ячів: 128–39.

18 квітня 2024 року команди грали перенесений з осені матч 10-го туру УПЛ. У першому таймі «оранжево-чорні» виглядали переконливіше й відкрили рахунок завдяки голу Сікана на 30-й хвилині. На початку другої половини луганці залишилися вдесятьох, проте змогли відігратися – на 73-й хвилині забив Кирюханцев. І все ж перемога залишилася за більш наполегливим донеччанами: на 86-й хвилині з паса Траоре відзначився Бондаренко, а в компенсований час Лассіна асистував Невертону, який і встановив остаточний результат. 3:1 на користь «оранжево-чорних».

Матч «Шахтар» – «Зоря» обслуговуватиме бригада арбітрів на чолі з Олександром Кальоновим. Асистенти – Петро Котубей та Михайло Юхименко. На грі працюватиме система VAR (арбітр VAR – Ігор Пасхал).

14 Верес 25 4 8 13 23 38 20
15 Минай 26 3 10 13 20 40 19