Арена Львів

Георгій Судаков (61) Кевін Келсі (90)

12 квітня, Львів, «Арена Львів», 14:00
Пряма трансляція – ОТТ-платформа Setanta Sports

«Шахтар» очолює чемпіонські перегони УПЛ, заробивши 46 очок у 19 матчах. «Гірники» на бал випереджають «Дніпро-1», головного конкурента в боротьбі за золото, а також мають найкращу різницю забитих і пропущених м’ячів (48–14). Навесні підопічні Ігора Йовічевіча в 6 зустрічах чемпіонату мають 5 перемог та 1 нічию.

Попередній поєдинок донеччани грали в суботу в Ужгороді, де здобули непросту перемогу над «Металістом» (1:0) завдяки голу Артема Бондаренка. Після цього «оранжево-чорні» повернулися до Львова й від понеділка розпочали підготовку до наступного протистояння. Відзначимо, що прийдешній матч через перебір карток пропустить захисник Валерій Бондар.

«Львів» розпочав другу частину чемпіонату України оптимістичною перемогою над «Минаєм» (1:0), але потім потрапив під нещадний календар і в наступних 4 турах набрав лише бал: нічия з «Кривбасом» (2:2), поразки від «Зорі» (1:3), «Динамо» (0:2) та «Дніпра-1» (2:5). В останньому поєдинку з дніпрянами «містяни» пропустили тричі ще в першому таймі, але по перерві майже здійснили камбек після голів Ярослава Богунова та Артема Мільченка. Утім, кінцівка гри залишилася за фаворитом, який забив ще двічі.

Наразі «Львів» з 13 очками (різниця голів: 15–33) посідає останнє місце в таблиці УПЛ. Від зони перехідних матчів підопічних Анатолія Безсмертного, який очолив команду наприкінці березня, відділяє 5 пунктів. Найкращим бомбардиром львів’ян цього сезону є вихованець Академії «гірників» Владислав Бугай (4 м’ячі).

«Шахтар» та «Львів» у чемпіонаті України зустрічалися 12 разів: 9 перемог за «гірниками», 1 нічия, 2 матчі виграли львів’яни. Загальна різниця м’ячів: 34–8 на користь «оранжево-чорних».

Востаннє команди грали майже півтора року тому. 3 грудня 2021-го «Шахтар» та «Львів» зустрічалися в Києві на НСК «Олімпійський». На 17-й хвилині гості зусиллями Ернеста відкрили рахунок, але потім отримали відповідь від 6 різних гравців донеччан. Тете реалізував пенальті до перерви, а в другому таймі забитими м’ячами відзначилися Педріньйо, Артем Бондаренко, Марлос, Тарас Степаненко та Юхим Конопля. 6:1 – надпереконлива перемога «гірників».

Матч «Львів» – «Шахтар» обслуговуватиме бригада арбітрів на чолі з Анатолієм Абдулою. Асистенти – Олександр Беркут та Віталій Скобля.

7 Кривбас 30 12 5 13 26 30 41
8 Минай 30 9 9 12 25 30 36