Арена Львів

Юхим Конопля (51) Віталій Павлов (85, а/г)

13 травня, Львів, «Арена Львів», 17:00
Пряма трансляція – ОТТ-платформа Setanta Sports

Чемпіонські перегони вже на фінішній прямій. За 5 турів до завершення сезону «Шахтар» з 60 очками є одноосібним лідером (різниця м’ячів: 58–18), на 2 бали випереджає «Дніпро-1» і на 5 пунктів – «Зорю». Цікаво, що протягом останнього тижня головні претенденти на титул («гірники» й дніпряни) втрачали очки в матчах з «Олександрією», зігравши з однаковим рахунком 1:1.

Підопічні Ігора Йовічевіча готувалися до зустрічі з «Інгульцем» у Києві: увесь тиждень за окремою програмою займався Траоре, який зазнав ушкодження в попередньому поєдинку, як і раніше поза грою Петряк та Різник. Дискваліфікованих у складі донеччан немає.

«Інгулець» у 25 турах УПЛ здобув 27 очок (різниця м’ячів: 20–29) і наразі посідає 10-ту позицію в турнірній таблиці: від зони прямого вильоту команда з Петрового відірвалася на 5 балів, а від перехідних матчів її відділяють 3 пункти. Підопічні Сергія Ковальця чудово розпочали другу частину сезону, протягом місяця здобувши перемоги над «Динамо» (2:0), «Металістом» (2:1) та «Минаєм» (2:1), але у квітні й травні ця хода сповільнилася, і в останніх 7 турах «Інгулець» заробив лише 5 очок, забивши в цих іграх тільки 1 м’яч.

«Шахтар» та «Інгулець» мали 5 очних поєдинків у Прем’єр-лізі: 4 матчі виграли «оранжево-чорні» із загальною різницею м’ячів 7–1, ще одна зустріч не відбулася через неготовність поля, а донеччанам було зараховано технічну перемогу (3:0).

5 листопада 2022 року в першому колі чемпіонату «Шахтар» та «Інгулець» грали на «Арені Львів». На 18-й хвилині з паса Джурасека відкрив рахунок Дмитро Криськів, а по перерві дубль оформив Данило Сікан, реалізувавши пенальті на 69-й хвилині, а в компенсований час забивши з паса Криськіва. 3:0 – перемога «гірників».

Матч «Інгулець» – «Шахтар» обслуговуватиме бригада арбітрів на чолі з Ігорем Пасхалом. Асистенти – Віктор Нижник та Олександр Беркут.

7 Кривбас 30 12 5 13 26 30 41
8 Минай 30 9 9 12 25 30 36